Wiadomości: Filmowe wieści

Filmowe wieści

2013-03-11 20:28:34 - Hotaru - źródło: ComicBookMovie.com

Robert Downey Jr. potwierdził spekulacje dotyczące Pepper Potts w najnowszym filmie o Tonym Starku. Dane DeHaan przybliżył swoje podejście do postaci Harry'ego Osborna, a Thor pojawił się na plakacie... "Iron Mana 3".

Jak zwykle, przestrzegamy przed spoilerami.

Robert Downey Jr. przyznał, że optował za tym, by w trzecim filmie o Iron manie postać odtwarzana przez Gwyneth Paltrow - czyli dziewczyna Tony'ego Starka Pepper Potts - brała udział w większej ilości scen akcji.

Aktor wspomina, że podczas preprodukcji "Avengers" musiał podjąć decyzję, czy w filmie pojawi się Rhodey, czy Pepper. Tym razem nie musiał wybierać, a rola Pepper nie mogła pozostać taka sama, jak w poprzednich filmach. Dlatego Paltrow miała okazję sama nałożyć zbroję podczas sceny ataku na willę Starka. Downey Jr. był tym podekscytowany - aktorka jest w świetnej formie, dlaczego tego nie wykorzystać?

Dane DeHaan określił relację między Harrym a jego ojcem Normanem Osbornem, jako inną, niż te, które ze swoimi ojcami mieli bohaterowie, w których do tej pory się wcielał. Stwierdził też, że nie ma zamiaru wzorować się na tym, jak Harry'ego grał James Franco w trylogii Sama Raimiego. Wreszcie przyznał, że kiedy dorastał nie czytał komiksów, ale jest za to fanem filmów na ich podstawie - wymienił trylogię o Batmanie Christopera Nolana, "Spider-Man 2" Sama Raimiego, pierwszego "Iron Mana" i "Captain America".

Skoro już jesteśmy przy Harrym, to coraz częściej pojawiają się spekulacje, że zostanie on filmowym Venomem. Tłumaczyłoby to, że aktor przeszedł wyjątkowo intensywny trening przed rozpoczęciem zdjęć, a Marc Webb zamieścił wskazówki, które mogą wskazywać na obecność tego złoczyńcy. Mając jednak na uwadze, że w "Amazing Spider-Man 2" mamy zobaczyć już Elektro i Rhino, prawdopodobnie może chodzić o trzeci film, a może nawet spin-off, co nie byłoby naciągane, bo Webb potwierdził, że pracuje nad całym filmowym światem, a nie tylko jedną trylogią.

Wreszcie na hiszpańskich plakatach "Iron Mana 3" pojawił się napis: "Ekskluzywny rzut oka na »Thor: The Dark World«". Czyżby pierwszy zwiastun filmu Alana Taylora pojawił się w kinach przed obrazem Blacka?

im3_thor.jpg

Na podstawie:
ComicBookMovie: 1, 2, 3

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.