Wiadomości: Singer o "X-Men: Days of Future Past"

Singer o "X-Men: Days of Future Past"

2013-03-11 18:39:38 - Hotaru - źródło: ComicBookMovie.com

Reżyser najnowszego filmu o mutantach, Bryan Singer, krótko i zaskakująco skomentował rolę Marka Millara jako koordynatora komiksowych filmów 20th Century Fox. Dał też powód do plotek tym, czego nie powiedział.

Reżyser "X-Men: Days of Future Past" wprost stwierdził, że nigdy nie rozmawiał z Markiem Millarem o swoim najnowszym filmie. Singer pracował nad dwoma pierwszymi x-filmami, był producentem "Pierwszej klasy", a teraz tworzy kolejny film spajający te dwa światy. Ma plany na przyszłe x-filmy, lecz nigdy nie rozmawiał o nich z Millarem. Czyżby Szkocki scenarzysta miał być tylko twarzą używaną w celu promocji i uspokojeniu fanów, że Fox też ma "swojego Jossa Whedona"?

Tymczasem podczas jednego z ostatnich wywiadów zapytano Bryana Singera wprost, czy byłby zainteresowany użyciem w "X-Men: Days of Future Past" złoczyńcy Apocalypse'a. Reżyser miał stać się nerwowy i odmówić odpowiedzi na to, jak i kolejne pytanie, czy taka postać nadawałaby się do użycia technologii performance capture. Koniec końców Singer nic nie powiedział, a fani i tak zaczęli spekulować.

Na podstawie:
ComicBookMovie: 1, 2

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.