Wiadomości: Filmowe wieści

Filmowe wieści

2013-03-04 20:03:58 - Hotaru - źródło: ComicBookMovie.com

Jutro ma zadebiutować kolejny trailer "Iron Mana 3". Czekając na tą chwilę zobaczymy, co Kevin Feige miał do powiedzenia o filmach Drugiej Fazy, jak Robertowi Downey Jrowi nosiło się zbroję za czwartym razem i zobaczymy na własne oczy, jak Halle Berry potwierdza swój powrót do roli Storm.

Feige jest bardzo zadowolony z tego, że każdy z filmów Drugiej Fazy różni się nie tylko od pozostałych, ale też od poprzednich. "Iron Man 3" to zupełnie inny gatunek niż dwa poprzednie obrazy, podobnie jak "Captain America: The Winter Soldier" nie jest w takim samym tonie, co "Captain America: The First Avenger". "Thor: The Dark World" i przede wszystkim "Guardians of the Galaxy" przedstawią wydarzenia rozgrywające się poza Ziemią. Prezes Marvel Studios dodał też, że "Strażnicy galaktyki" nie są po prostu "Avengers w kosmosie", ale osobnym filmem i fani nie powinni liczyć na to, że będzie to po prostu prequel do "Avengers 2".

Zapytany o pracę nad "Iron Manem 3" Robert Downey Jr zdradził, że najmniej przyjemną częścią było dla niego nagrywanie zbliżeń na jego twarz, kiedy Tony jest zakuty w zbroję. Te sceny nagrywa się na końcu, kiedy wszystkie pozostałe są już nakręcone. Aktor musi wtedy siedzieć w studio nagraniowym sam z reżyserem, i powtarzać po kilkanaście razy każdą kwestię mając na uwadze szerszy kontekst i próbując przypomnieć sobie, co wtedy ma czuć jego bohater.

Wreszcie w poniższym wywiadzie dla Black Tree Media, Halle Berry przyznała, że wróci do roli Storm. Aktorka stwierdziła, że jest podekscytowana tą perspektywą i że nie chciałaby zawieść fanów. Cieszy się, że może być częścią "X-Men: Days of Future Past", nie ważne, jak duża rola jej przypadnie (4:15 filmiku).


Aktualizacja: Reżyser Bryan Singer potwierdził zaangażowanie Berry w projekt.

Na podstawie:
ComicBookMovie: 1, 2, 3

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.