Wiadomości: Peter David - jak pomóc?

Peter David - jak pomóc?

2013-01-05 21:34:40 - Hotaru - źródło: PeterDavid.net

Informowaliśmy, że tydzień temu pisarz i pracujący m.in dla Marvel Comics scenarzysta Peter David dostał udaru. Jak PAD się teraz czuje? I jak można mu pomóc?

Żona Petera Davida Kathleen regularnie informuje o stanie męża na jego blogu. W Nowy Rok PAD odzyskał na tyle władzę w ręce, by móc uścisnąć dłoń żony. Może na krótko unosić rękę. Potrafi już stać, ale nie chodzić. Mięśnie twarzy po prawej stronie powoli wracają do poprzedniego stanu, przez co jego twarz nie wydaje się już tak asymetryczna.

Trwają prace nad opracowaniem planu zabiegów i rehabilitacji, która pomogłaby PADowi powrócić do normalności. Jego stan nie pozwala na razie jednak na wypisanie ze szpitala i rozpoczęcie ćwiczeń w ośrodku rehabilitacyjnym.

Chociaż państwo David byli ubezpieczeni, to i tak rehabilitacja i sam fakt, że przez jakiś czas PAD nie będzie mógł wrócić do pracy, będzie znaczącym ciosem dla ich domowego budżetu. Kathleen David napisała, że w tej chwili największym wsparciem byłoby kupowanie owoców pracy PADa. Wyszczególniła:
- "Pulling up Stakes" Part 1, "Pulling up Stakes" Part 2,
- "The Camelot Papers",
- "Darkness of the Light", "Height of the Depths",
- powieści graficzne Marvel Comics.

Z naszej strony możemy jedynie zachęcić do zainteresowania się tymi pozycjami. Nawet jeśli sami nie planujecie zakupu, możecie polecić te pozycje znajomym.

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.