Wiadomości: Next Big Thing: Young Avengers

Next Big Thing: Young Avengers

2012-12-06 22:16:14 - Hotaru - źródło: ComicBookResources

W najnowszej telekonferencji z cyklu "Next Big Thing" scenarzysta Kieron Gillen, artysta Jamie McKelvie i redaktorka Lauren Sankovitch opowiadali o startującej w styczniu serii Young Avengers.

Podczas gdy Young Avengers Allana Heinberga były o superbohaterstwie 16-latków, Young Avengers Gillena będzie traktować o 18-latkach. Zobaczymy, jak dzieci wchodzą w świat dorosłych. I jak ich optymizm i idealizm zostaje przez ten świat zmiażdżony.

Młody Loki z jakiegoś powodu zbiera swoją drużynę Mścicieli. W Marvel Now! Point One w swój sprytny sposób pozyskał Miss Americę.

America jest niezwykle brutalna, ale i pełna ideałów. Nie od wczoraj jest superbohaterką. To, co dokładnie wie na temat Wiccana, na razie pozostanie tajemnicą.

Związek Wiccana i Hulklinga będzie głównym wątkiem romantycznym serii. Intryga rozpocznie się powodu błędu popełnionego przez Billy'ego. Gillen porównuje go do zbudowania Ultrona przez Hanka Pyma.

Young Avengers vol. 2 #1 Young Avengers vol. 2 #1

Kate Bishop i Marvel Boy obudzą się razem po imprezie na początku serii. Kiedy Noh'Varr będie pod prysznicem, ona będzie zastanawiać się, co doprowadziło do ich wspólnej nocy. Podejdzie do okna, odsłoni zasłony i z zaskoczeniem zauważy, że jest na orbicie. To przykład, jak twórcy mieszać będą wątki zwykłego życia współczesnych nastolatków z konwencją superhero.

McKelvie najbardziej lubi rysować Teddy'ego i Billy'ego - emocje towarzyszące ich relacji. Podczas używania wspomaga się zdjęciami, by chłopcy sprawiali realnych nastolatków - ich ubiór, wystrój wnętrz itp.

Twórcy próbują stworzyć komiks superbohaterski na miarę XXI wieku. Głównym pytaniem serii będzie "kim mogę się stać".

Alternatywna okładka autorstwa Bryana Lee O'Malley'a wywołała poruszenie wśród fanów. Sankovitch obiecuje, że okładki alternatywne kolejnych numerów też będą wyjątkowe.

Nieobecność brata Wiccana, Speeda, zostanie wyjaśniona bardzo szybko, chociaż Gillen ma nadzieję, że wróci do Tommy'ego w #6.

Dorośli Avengers pojawią się w #2. Gillen nie chciał jednak zdradzić, w jakich okolicznościach.

01_150.jpg 02_150.jpg 03_150.jpg

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.