Wiadomości: Fabuła "Thor: The Dark World"

Fabuła "Thor: The Dark World"

2012-10-13 11:24:53 - Hotaru - źródło: ComicBookMovie.com

Pojawiło się oficjalne streszczenie fabuły filmu "Thor: The Dark World" w reżyserii Alana Taylora. Czy studio rzuciło więcej światła na trwające właśnie w Islandii zdjęcia? I czy po kontuzji Jaimie Alexander, rola Lady Sif została zmniejszona?

Streszczenie brzmi następująco:

"Thor: The Dark World" Marvela to kontynuacja pełnometrażowych przygód Thora, który walczy o ocalenie Ziemi i wszystkich Dziewięciu Królestw przed zagrożeniem starszym, niż sam Wszechświat. Po wydarzeniach z "Thor" i "Avengers", Thor próbuje przywrócić ład w kosmosie, ale starożytna rasa dowodzona przez Malkeitha chce, by wszystko pogrążyło się w mroku. W obliczu wroga, z którym Odyn i Asgard nie potrafią sobie poradzić, Thor będzie musiał odbyć najbardziej osobistą wędrówkę z dotychczasowych, w toku której ponownie spotka się ze swą ukochaną Jane Foster i będzie zmuszony poświęcić wszystko, by uratować Wszechświat.

Występują: Chris Hemsworth, Natalie Portman, Tom Hiddleston, Stellan Skarsgard, Idris Elba, Christopher Eccleston, Adewale Akinnuoye-Agbaje, Kat Dennings, Ray Stevenson, Zachary Levi, Tadanobu Asano, Jaimie Alexander, Rene Russo i Anthony Hopkins,
Reżyseria: Alan Taylor,
Producent: Kevin Feige,
Scenariusz: na podstawie historii Dona Payne'a - Christopher Yost, Christopher Markus, Stephen McFeely,
Producenci wykonawczy: Louis D'Esposito, Alan Fine, Stan Lee, Victoria Alonso, Craig Kyle i Nigel Gostelow.

Informowaliśmy, że na planie filmu aktorka Jaimie Alexander została poważnie kontuzjowana - groził jej paraliż. Od tego czasu nie było wiadomości o stanie zdrowia odtwórczyni roli Lady Sif, która nie stawiła się na planie w Islandii. W związku z tym zaczęto wnioskować, że scenariusz został zmodyfikowany tak, by postać pojawiała się jak najmniej. Alexander jednak zareagowała i za pośrednictwem serwisu Twitter zapewniła fanów, że Lady Sif będzie robić dokładnie to, co z początku zakładano i żadne cięcia jej roli nie miały miejsca.

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.