Wiadomości: "Avengers" dominują w domach

"Avengers" dominują w domach

2012-10-04 20:06:24 - Hotaru - źródło: ComicBookMovie.com

"Avengers" Jossa Whedona zdominował nie tylko kinowy box office. Od niespełna dwóch tygodni film jest też dostępny w USA na DVD i Blu-Ray. Nie tylko trafił na szczyt list sprzedaży, ale nawet pomógł na nie wrócić starszym filmom Marvel Studios.

Jak donoszą menadżerowie kin emocje przed premierą "Iron Mana 3" są równie silne jak przed pierwszymi pokazami najbardziej oczekiwanych filmów 2012. Biorąc pod uwagę wyniki z innych krajów, polscy właściciele kin spodziewają się rekordowego otwarcia, zwłaszcza, że liczba biletów na pokazy filmu szybko topnieje:

"Zainteresowanie filmem »Iron Man 3« jest ogromne. Już od marca otrzymywaliśmy zapytania kiedy rozpoczniemy sprzedaż biletów na ten tytuł. Przed weekendem majowym uruchomiliśmy możliwość rezerwacji oraz zakupu biletów i fani nas nie zawiedli. Bilety rozchodzą się w niesamowitym tempie. Na pokazy nocne zostało już niewiele wolnych miejsc. Warto wspomnieć, że fani kina IMAX podczas pokazów nocnych otrzymają ekskluzywne plakaty. Cały ten szał przypomina mi trochę atmosferę przed wejściem na ekrany IMAX filmu »Skyfall«. Widać, że widzowie nie mogą się już doczekać pierwszego pokazu.

Nasze oczekiwania wobec »Iron Man 3« są bardzo duże. Widziałam film i uważam, że jest to najlepsza część przygód Tony'ego Starka. Film ma fantastyczne efekty specjalne i jest bardzo zabawny. W porównaniu z ubiegłymi częściami ma również bardzo rozbudowaną fabułę. Gwarantuję, że każdy w nim znajdzie coś dla siebie
" - mówi Agnieszka Berkowicz z sieci Cinema City i IMAX.

ironman3_336x280.jpg

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.