Wiadomości: Axel-in-Charge #43

Axel-in-Charge #43

2012-06-30 16:49:01 - Hotaru - źródło: ComicBookResources

W tym tygodniu Axel Alonso był świeżo po szczycie twórców, który tak go intelektualnie wyczerpał, że nie był w stanie samemu poprowadzić swej autorskiej kolumny. W zastępstwie przysłał Freda Van Lente, który pracuje właśnie z Alessandro Vitti nad Marvel Zombies Halloween.

Van Lente pisał Marvel Zombies 3-5, pracował też przy Marvel Zombies Return. Po piątej miniserii scenarzysta musiał podładować baterie, bo skończyły mu się pomysły, na jakie jeszcze sposoby superbohaterowie mogą się zjadać.

W one-shocie Marvel Zombies Halloween historia wróci do klasycznych korzeni. Będzie to historia o kobiecie i jej synu żyjących w świecie apokalipsy zombie. Chłopak, chociaż wychowany w tym dystopicznym świecie, będzie chciał chociaż raz zrobić to, o czym czytał w książkach - wyjść w Halloween w przebraniu w poszukiwaniu słodyczy. Dlatego przebierze się za Spider-Mana i wymknie się matce.

Fabuła skupi się bardziej na młodych bohaterach uniwersum Marvela, takich jak Avengers Academy, Runaways, a nawet Power Pack. Na koniec zaś będzie niespodziewany gościnny występ postaci, o której Van Lente chciał pisać już od dłuższego czasu.

Ilustracjami zajmuje się Alessandro Vitti, którego scenarzysta komplementuje za "młodzieńczość kreski", istotną dla fabuły. Autorem zaprezentowanej okładki jest Francesco Francavilla.

01_res.jpg

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.