Wiadomości: 10 lat - wyniki konkursu nr 2

10 lat - wyniki konkursu nr 2

2012-06-24 19:42:20 - Avalon

Upłynął termin nadsyłania zgloszeń na oba urodzinowe konkursy. Trochę potrwa, zanim redakcja oceni furę maili, które przysłaliście na pierwszy z naszych konkursów. Za to wyniki drugiego z nich możemy podać już teraz.

Po pierwsze - słowo wyjaśnienia. Ponieważ sformułowanie "w komentarzu do wpisu informującego o konkursie, należy napisać, jaki urodzinowy prezent chciałoby się dostać od Marvela" można było zrozumieć dwuznacznie - jako wpis konkursowy na Facebooku i wpis konkursowy na stronie - w ocenie uwzględniliśmy oba te miejsca.

Pierwsze miejsce z miażdzącą przewagą (gratulujemy dużego i - co ważniejsze - aktywnego grona znajowych! ;]) zdobył Dawid Sobota, który zażyczył sobie autografu wytatułowanego własnoręcznie na jego plecach przez Stana Lee.

Nie wiemy, jak pan Lee radzi sobie ze sprzętem tatuażysty, ale jesteśmy pewni, że taki tatuaż byłby jedyny w swoim rodzaju.

Kwestia drugiego miejsca okazała się bardziej problematyczna, ponieważ dwie osoby zdobyły taką samą ilość "lubię cię".

Pierwszą z nich jest Dariusz Przybyło, który napisał:
Chciałbym, aby stworzono mini serię komiksową o nowym superbohaterze, w której to postać nowego superbohatera była by podobna do mnie. Rysownik tej serii wzorował by się na moich zdjęciach, które bym mu wcześniej przesłał, a to jakie super moce bym posiadał, pozostawił bym już scenarzyście.
a drugą - Mateusz Cebrat:
Prezent od Marvela? Wydawajcie wszystkie serie w Polsce, wydajcie czego jeszcze nie było, wszystko. Żeby nie było - to dla mnie (chcę) jeszcze taka pałkę z adamantium, którą będę mógł bić fanów DC. XD

W regulaminie zastrzegliśmy, że w przypadku remisu odbędzie się losowanie, ale nie chcieliśmy dawać podjąć tak ważkiej decyzji ślepemu losowi. Dlatego Marcin udał się do piwnicy, gdzie po pokonaniu wielu przeszkód i przezwyciężeniu mnóstwa niebezpieczeństw, odnalazł Zaginioną Łapę. Tym samym, w tym konkursie nagrodzimy 3 osoby!

Za udział w konkursie dziękujemy, zwycięzcom gratulujemy. Prosimy upewnić się, że na FB udostępniliście funkcjonalność wiadomości, ponieważ niedługo będziemy się z Wami kontaktować.

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.