Wiadomości: "Amazing Spider-Man" po londyńskiej premierze

"Amazing Spider-Man" po londyńskiej premierze

2012-06-19 19:14:20 - Hotaru - źródło: ComicBookMovie.com

Najnowsza inkarnacja ekranowych przygód Człowieka Pająka, "Niesamowity Spider-Man", miała swoją premierę w stolicy Wielkiej Brytanii. Darujemy jednak sobie relacjonowanie, kto w co był ubrany na czerwonym dywanie i sprawdzimy, jak dziennikarzom podobał się obraz Marca Webba.

Podobał się, chociaż nie tak bardzo, jak ludziom, których opinie przytaczaliśmy dwa tygodnie temu.

Total Film przyznał obrazowi 4 (na 5) gwiazdek. W podsumowaniu zarzucono obrazowi trochę za mało oryginalności, ale podkreślono świetne role głównych aktorów - Andrew Garfielda i Emmy Stone.

Taką samą ocenę wystawił filmowi The Guardian. Ponownie Garfield i Stone zebrali świetne noty, zaś końcówka filmu została określona jako zbyt sztuczna, z powodu zbyt intensywnego korzystania z efektów komputerowych.

The Telegraph także dał filmowi 4 na 5 gwiazdek. We wstępie dziennikarz określił film, jako "film superbohaterski generacji 'Zmierzchu'". Cóż... bez komentarza.

Najsurowiej obraz Marca Webba ocenił dziennikarz Empire. Jego zdaniem, pomimo świetnych kreacji aktorskich, zbyt po macoszemu potraktowano aspekt superbohaterski, przez co film dostał tylko 3 na 5 gwiazdek.

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.