Wiadomości: NYCC 2011: "Ultimate Marvel vs. Capcom 3"

NYCC 2011: "Ultimate Marvel vs. Capcom 3"

2011-10-16 21:31:29 - Mute - źródło: www.capcom-unity.com

Premiera najnowszej gry od firmy Capcom coraz bliżej, więc obecny konwent w Nowym Jorku to jedna z ostatnich okazji, by zachęcić graczy do tej produkcji. Przedstawiono nowy trailer oraz oficjalnie zaprezentowano dwójkę zawodników, którzy stoją po stronie prawa i porządku.

"Ultimate Marvel vs. Capcom 3" to odświeżona wersja "Marvel vs. Capcom 3", która dla graczy będzie oferowała m.in lepiej wywarzony system walki wraz z nowymi rozwiązaniami, poprawę animacji bohaterów, nowy tryb "Spectator Mode", dodatkowe areny i 12 nowych zawodników. Podczas tegorocznego konwentu w Nowym Jorku firma Capcom pokazała trailer, który przedstawia nowych zawodników oraz prezentuje możliwości gry na konsoli Playstation Vita.Nowymi bohaterami oficjalnie ujawnionymi podczas NYCC są:

Wybraniec z planety Ziemia, który został członkiem galaktycznego korpusu strzegącego pokoju w kosmosie. Wielokrotnie ratował wszechświat, choć wielu śmiało się z jego hełmu przypominającego złote wiadro. Oto Nova:


Kiedy światu grozi zagłada, chaos i brak poszanowania prawa, ten pomysłowy prawnik nie może siedzieć bezczynie w sali rozpraw. Phoenix Wright wkracza do akcji:Poniżej znajduje się więcej filmów, na których możecie zobaczyć nowych bohaterów w walce:

Premiera gry w Polsce planowana jest na 18 listopada 2011 roku.

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.