Wiadomości: Kolejne ekranizacje komiksów Marvela

Kolejne ekranizacje komiksów Marvela

2007-08-21 18:23:32 - Kakteen - źródło: ComicBookMovie

W sieci pojawiły się pogłoski o kolejnych filmowych projektach Marvela o których jak dotąd nie było zbyt wiele wiadomo. Którzy z bohaterów tym razem zadebiutują lub ponownie pojawią się na dużym ekranie?

Jak donosi serwis ComicBookMovie  John Singleton, w którego dorobku znajdują się takie filmy jak „Shaft” czy „Za szybcy, za wściekli” ma rzekomo zająć się reżyserią dwóch nowych obrazów ze stajni Marvela. Będą to ekranizacje przygód Black Panthera oraz Luke’a Cage’a.

Co ciekawe, Singleton ma już swoich faworytów którzy mieliby wcielić się w główne role we wspomnianych adaptacjach komiksowych. Jako Cage’a widziałby on Tyrese Gibsona znanego z takich obrazów jak „Za szybcy, za wściekli” czy goszczącego od piątku na polskich ekranach „Transformers”. Faworytem reżysera do roli Czarnej Pantery jest natomiast Chiwetel Ejiofor mogący pochwalić się występem w „Ludzkich dzieciach” czy „Serenity”.

Poniżej znajdziecie zdjęcia wymienionych wyżej kandydatów do ról super-bohaterów.

 

  
Tyrese Gibson Chiwetel Ejiofor

 

Jakby tego było mało, Marvel poinformował również o planowanej ekranizacji przygód Doktora Strange’a. Przypomnijmy, że na dniach ukazał się na DVD i Blue-ray film animowany o przygodach tego bohatera.

 

Jak widać filmy z logiem Marvela na początku nieprędko znikną z ekranów światowych kin. Oby tylko w parze z ilością szła również odpowiednia jakość.

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.