Wiadomości: C2E2 2010: gamma raport

C2E2 2010: gamma raport

2010-04-20 11:00:26 - Black Bolt

Chicago Comic and Entertainment Expo już dawno zakończone. Oczywiście, jak co roku, nie mogło na nim zabraknąć panelu poświęconego gamma uniwersum, na którym, na spotkanie z fanami, stawili się Jeph Loeb, Greg Pak, Paul Pelletier, Fred Van Lente, Paul Tobin, edytor Nate Cosby oraz odpowiedzialny za marketing Arune Singh. Oto wszystkie ważniejsze informacje, jakich tam uświadczyliśmy.

- W zapowiadanym na 9 czerwca Hulk vol. 2 #23 naprawdę poznamy tożsamość i origin Red Hulka. Bez żadnych niedomówień i podstępów. To samo się tyczy Red She-Hulk w komiksie Incredible Hulk #610, również zapowiadanym na ten sam dzień. Wszystkie czerwcowe gamma zapowiedzi możecie zobaczyć tutaj.

- Jeph Loeb ujawnia, że tożsamość Red Hulka jest tajemnicą nie tylko przed fanami komiksów, ale także i większością redakcji Marvela. Lecz po przeczytaniu Hulk vol. 2 #23 wszystko ma się wyjaśnić i pasować do licznie prezentowanych wcześniej wskazówek.

- Hulk vol. 2 #23 będzie wydaniem specjalnym o podwójnej grubości. Do standardowego i spodziewanego duetu twórców, Jepha Loeba oraz Eda McGuinnessa, dołączą gościnie sami zacni i sławni rysownicy. Adam Kubert, Herb Trimpe, Sal Buscema, Tim Sale, Ian Churchill, Mike Deodato Jr., Lenil Yu, John Romita Jr. oraz Dale Keown!

- Powracający do Marvela Dale Keown wywołał niemałą sensację wśród fanów, ale nikt nie chciał potwierdzić, czy to na dłużej. Wiadomo jedynie, że oprócz gościnnego występu w Hulk vol. 2 #23 narysuje on również okładkę do #24.

- Za sprawą muzycznych fascynacji Joe Quesady powstała oficjalna kostka do gry na gitarze z wizerunkiem Red Hulka.

gznews0193a2.jpg

- Według Freda Van Lente i przytaczanych przez niego greckich mitów, Amadeus Cho ma szansę stać się największym bohaterem Marvela w trakcie trwania Heroic Age i to nie tylko w swojej najnowszej miniserii Heroic Age: Prince Of Power.

- Prawdopodobnie powstanie jeszcze jedna miniseria, której głównym bohaterem będzie Amadeus Cho.

- Paul Tobin zdradził, iż będzie autorem dwuczęściowej miniserii World War Hulks: Wolverine vs. Captain America, która wyjdzie w lipcu w ramach eventu World War Hulks. Więcej o harmonogramie wydawniczym World War Hulks możecie przeczytać tutaj.

- Ilustracje zaprezentowane w czasie panelu Cup o'Joe, na których widnieją Skaar oraz Hulk w towarzystwie Punishera, to okładki do miniserii Marvel Infected. Więcej o tym projekcie możecie przeczytać tutaj.

gznews0193b.jpg gznews0193c.jpg

- Po zakończeniu się World War Hulks wciąż istnieje duża szansa, że obydwa gamma miesięczniki zostaną utrzymane. Pomysłów autorom nie brakuje i wpisują się one nawet w rozpoczynający się właśnie Heroic Age. Wszystko zależy od reakcji fanów na kolejne numery Incredible Hulk oraz Hulk vol. 2.


Zapraszamy do skomentowania i podzielenia się własnymi uwagami na naszym forum.

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.