Wiadomości: Konkurs Kick-Assowy

Konkurs Kick-Assowy

2010-04-14 23:59:57 - Avalon

W piątek, 16 kwietnia, polska premiera ekranizacji komiksu Marka Millara i Johna Romity Jr. Kick-Ass. Specjalnie z tej okazji, wraz ze sklepem NextWave.pl, przygotowaliśmy dla Was konkurs.


Wszyscy czytelnicy Avalonu, którzy są zarejestrowanymi użytkownikami sklepu komiksowego NextWave.pl, mają okazję wygrać kopiące tyłek nagrody: komiks Kick-Ass HC, koszulkę lub czapkę.

Troję zwycięzców rozlosujemy spośród osób, które poprawnie odpowiedzą na poniższe pytanie:

Kiedy i gdzie urodził się scenarzysta komiksu Kick-Ass Mark Millar?

Odpowiedzi wysyłajcie na adres konkurs@marvelcomics.pl. W mailu proszę podać imię, nazwisko, adres zamieszkania oraz adres poczty elektronicznej, który jest zarejestrowany w sklepie NextWave.pl.
Konkurs trwa w dniach 15-23 kwietnia, a zwyzięzcy ogłoszeni zostaną w niedzielę, 25 kwietnia.


kick-ass_hc.jpg koszulka_kick-ass.jpgczapka.jpg


Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednocześnie wyrażeniem zgody na ich gromadzenie i przetwarzanie przez serwis Avalon marvelcomics.pl oraz sklep NextWave.pl w celach statystycznych i konkursowych, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29. 08. 1997 r. oraz ustaleniami zawartymi w Polityce Prywatności sklepu NextWave.pl. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do opublikowania imion, nazwisk i miejscowości nagrodzonych uczestników na naszych stronach internetowych, na co uczestnicy konkursu wyrażają zgodę wraz z przystąpieniem do niego.

Jedna osoba może wysłać tylko jedno zgłoszenie. Z udziału w konkursie wyłączeni są członkowie redakcji Avalon marvelcomics.pl oraz pracownicy NextWave.pl. Udział w konkursie mogą brać jedynie osoby zarejestrowane w sklepie komiksowym NextWave.pl.Sponsor nagród:

nextwavebanner.gif

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.