Wiadomości: Konkurs: Avalon i NextWave.pl rozdają komiksy

Konkurs: Avalon i NextWave.pl rozdają komiksy

2010-04-02 14:34:34 - Avalon i NextWave.pl

Wielki Piątek, wielkie nagrody! Avalon Marvelcomics.pl oraz NextWave.pl realizują wspólnie konkurs, w którym możecie wygrać świetne komiksy!

Wszyscy czytelnicy Avalonu, którzy są zarejestrowanymi użytkownikami sklepu komiksowego NextWave.pl mają okazję wygrać wyśmienite komiksy. Wystarczy, że odpowiecie na dwa proste pytania, a Wolverine: Enemy Of The State Ultimate Collection TP lub Uncanny X-Men: Rise & Fall of the Shi'Ar Empire HC może trafić do Waszych rąk.

Pytanie pierwsze: Czym zajmował się Stan Lee w trakcie służby wojskowej podczas II Wojny Światowej?

Pytanie drugie: W którym obozie koncentracyjnym więziony był Wolverine?

Odpowiedzi wysyłajcie na adres konkurs@marvelcomics.pl. W mailu proszę podać imię, nazwisko, adres zamieszkania oraz adres poczty elektronicznej, który jest zarejestrowany w sklepie NextWave.pl.
Konkurs trwa w dn. 2-9 kwietnia, a dwaj zwyzięzcy ogłoszeni zostaną w niedzielę, 11 kwietnia.


wolverine.jpg          x-men.jpg


Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednocześnie wyrażeniem zgody na ich gromadzenie i przetwarzanie przez serwis Avalon marvelcomics.pl oraz sklep NextWave.pl w celach statystycznych i konkursowych, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29. 08. 1997 r. oraz ustaleniami zawartymi w Polityce Prywatności sklepu NextWave.pl. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do opublikowania imion, nazwisk i miejscowości nagrodzonych uczestników na naszych stronach internetowych, na co uczestnicy konkursu wyrażają zgodę wraz z przystąpieniem do niego.

Jedna osoba może wysłać tylko jedno zgłoszenie. Z udziału w konkursie wyłączeni są członkowie redakcji Avalon marvelcomics.pl oraz pracownicy NextWave.pl. Udział w konkursie mogą brać jedynie osoby zarejestrowane w sklepie komiksowym NextWave.pl.Sponsor nagród:

nextwavebanner.gif

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.