Wiadomości: Gamma znaleziska na DA

Gamma znaleziska na DA

2010-02-20 12:17:21 - Black Bolt - źródło: DeviantART

Większość artystów ze stajni Marvela ma swoje konta na stronie DeviantART i często zawczasu można tam wypatrzyć różne ciekawostki, nim te zostaną formalnie ogłoszone. Tym razem zawitamy w galerii Jonboy'a Meyersa oraz Simone'a Bianchi.


Jakiś czas temu pokazywaliśmy już pierwsze szkice marcowego She-Hulk: Sensational. Jednak w oficjalnej zapowiedzi nie zostali ujawnieni wszyscy autorzy pracujący nad tym jubileuszowym komiksem. Dziś już wiemy, że do tego grona możemy dodać Jonboy'a Meyersa. Pokazał on jedną z przykładowych stron i ilustrację koncepcyjną prezentującą She-Hulk w jego wykonaniu oraz zdradził, iż historia, którą rysuje, będzie autorstwa Petera Davida.

gznews0166a.jpg gznews0166b.jpg

Tymczasem Simone Bianchi zaprezentował szkic, na którym studiował anatomię Hulka oraz Elektry. Możnaby to zignorować, w końcu to tylko jakiś szkic jakich wiele, gdyby nie fakt, że sam autor w odpowiedzi na komentarze fanów, którzy widzieliby go rysującego przygody zielonego olbrzyma, tajemniczo odpowiedział, żeby byli gotowi na niespodziankę.
Możliwe, że coś jest na rzeczy. Wszak pracował on już przy serii Wolverine vol. 3 z Loebem, który obecnie jest jednym z głównych scenarzystów w gamma uniwersum.

gznews0166c.jpg

Zapraszamy do skomentowania i podzielenia się własnymi uwagami na naszym forum.
 
 

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.