Wiadomości: Schyłek Dark Reign: Mighty Avengers i Thunderbolts

Schyłek Dark Reign: Mighty Avengers i Thunderbolts

2009-11-12 22:06:50 - Hotaru - źródło: IGN.com

Do tej pory serwis IGN.com poświęcał swe notatki pojedynczym postaciom. Tym razem do jednego worka wrzucono dwie bardzo różne drużyny - Mighty Avengers i Thunderbolts.

Mściciele Hanka Pyma działają poza terenem jurysdykcji Normana Osborna. Ich baza znajduje się w kieszonkowym wymiarze, a ich misje do tej pory rozgrywały się głównie poza granicami Stanów Zjednoczonych. Nie należy jednak zapominać, że to Loki pod postacią Scarlet Witch odpowiedzialny jest za powstanie tej drużyny i ma co do niej swoje plany. W przyszłych numerach nastąpi powiązanie z Dark Reign: The List - Spider-Man. Podczas Siege pojawi się jeden z najprominentniejszych czarnych charakterów w historii Avengers. No i będzie ślub.

mighty_avengers32_0_res.jpg mighty_avengers32_1_res.jpg mighty_avengers32_2_res.jpg mighty_avengers32_3_res.jpg mighty_avengers32_4_res.jpg mighty_avengers32_5_res.jpg

Przed Secret Invasion Thunderbolts byli jedną z najpopularniejszych drużyn Inicjatywy. Teraz, kiedy większość jej członków promowano do Dark Avengers, drużyna (chociaż oficjalnie nie istnieje) też składa się głownie z morderców, złodziei i najemników. Prywatna armia Osborna nie popisała się jednak - brak wśród nich pracy zespołowej. Siege przyniesie więc ogromne przetasowania - pojawią się postaci zwykle nie kojarzone z tym zespołem.

thunderbolts138_1_res.jpg thunderbolts138_2_res.jpg thunderbolts138_3_res.jpg thunderbolts138_4_res.jpg thunderbolts138_5_res.jpg thunderbolts138_6_res.jpg

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.