Wiadomości: Konkurs: Siódme urodziny Avalonu!

Konkurs: Siódme urodziny Avalonu!

2009-06-21 11:00:36 - Lex

Jeśli wierzyć Wikipedii, to 21 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Deskorolki, Dzień Męczenników na Togo i siedemset osiemdziesiąte trzecie urodziny Bolesława V Wstydliwego. Wierzyć Wikipedii jednak nie warto, bo pomija najważniejsze wydarzenie tego dnia, czyli siódme urodziny Avalonu.

Przez ostatnie dwanaście miesięcy nasz serwis rozwijał się w świetnym tempie. Opublikowaliśmy równo 2200 newsów (średnio ponad sześć dziennie), 1413 streszczeń (prawie cztery dziennie) i 1580 wpisów do katalogu postaci (ponad cztery dziennie). Objęliśmy patronat medialny nad filmowymi przygodami Wolverine'a, serią Bohaterowie Marvela na DVD i animowaną kolekcją Spider-Mana, co przełożyło się między innymi przeprowadzeniem kilkunastu konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Cieszą nas rosnące wskaźniki odwiedzin naszej strony, które świadczą o tym, że idziemy w dobrym kierunku.

Oczywiście urodziny byłyby niczym bez prezentów - dlatego organizujemy konkurs, w którym możecie zdobyć polskie wydanie Marvel 1602: Fantastick Four oraz jeden z trzech komiksów wydanych przez TM-Semic/Fun Media z autografem redaktora naczelnego tego kultowego wydawnictwa, Marcina Rusteckiego.

Zadanie konkursowe powinno być dość proste dla wiernych czytelników naszej strony. Przez siedem lat często zmienialiśmy banner naszej strony - czasem na wiele miesięcy, czasem na kilka dni podczas trwania jakiegoś eventu. Waszym zadaniem jest wymienić pięciu bohaterów Marvela, którzy widoczni byli na dowolnym z bannerów (zarówno z czasów X-Avalonu, jak i obecnej strony głównej lub któregoś z działów). Żeby nie było za łatwo, to odrzucamy wszystkie postacie z aktualnych bannerów, więc nie podawajcie np. Spider-Mana widocznego na bannerze Daily Bugle czy członków Fantastic Four widocznych na grafice Unstable Molecules. Mimo tego warunku pozostaje Wam naprawdę duża gromadka bohaterów i złoczyńców Marvela.

Odpowiedzi wraz ze swoim imieniem, nazwiskiem i adresem pocztowym wysyłajcie na adres konkurs@marvelcomics.pl. Na Wasze zgłoszenia czekamy do końca niedzieli 28 czerwca. Zwycięzcy ogłoszeni zostaną w poniedziałek, 29 czerwca.

Podstawowe zasady konkursu:
1. Konkurs przeprowadzony zostanie od 21 do 28 czerwca.
2. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej mailem.
3. W konkursie nie mogą brać udziału członkowie redakcji Avalon marvelcomics.pl.
4. Wszystkie osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na wykorzystanie swoich danych osobowych w procesie wyłaniania zwycięzców.
5. Jedna osoba może wysłać tylko jedno zgłoszenie.
6. Redakcja zastrzega sobie prawo do zmian w powyższym regulaminie.

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.