Wiadomości: Konkurs II: zostań Iron Manem - rozwiązanie

Konkurs II: zostań Iron Manem - rozwiązanie

2008-11-28 22:33:27 - Kakteen

Przedwczoraj zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń w drugim z naszych jesiennych Ironowo-Hulkowych konkursów. Najwyższa pora na jego wyniki.

Powiedzmy sobie szczerze - liczba odpowiedzi (a tym bardziej ich poziom) tym razem niestety nie powaliła nas na kolana. Na szczęście znalazły się też takie, które redakcja postanowiła nagrodzić egzemplarzami gry z Iron Manem w roli głównej.

Przypomnijmy jeszcze raz, jak brzmiało nasze pytanie konkursowe:

Co najbardziej urzekło Cię w tegorocznym filmie o przygodach Tony'ego Starka?


Niezmiernie miło nam ogłosić, że grę "Iron Man" na DVD otrzymują tym razem Panie:

Małgorzata C. [Bogatynia], za następującą wypowiedź:

Tony Stark jest przystojny, bajecznie bogaty i nieludzko wpływowy. Mało? Sztampowo? To co powiecie na nietuzinkowe poczucie humoru, wrażliwość i duszę artysty? Być może nie jest Da Vincim naszych czasów, ale za to jakie elektroniczne cacka potrafi zrobić. Duże, lśniące i drogie. Nie dziwię się, że dziewczyny z Maxima wpadły w jego sidła. Która z kobiet nie chciałaby zasmakować takiego zakazanego owocu?

oraz Ewa G. [Gdynia] za krótki tekst poniższej treści:

Ujęła mnie rola Roberta Downey'a Jr.; jego urok, autoironia i humor. On nie gra Tony'ego Starka. On jest Tonym Starkiem. Samotnym geniuszem-wynalazcą,
konstruującym w zaciszu ukrytego warsztatu swoją zbroję. Fascynujący jest sam proces powstawania pancerza: od fazy projektów, poprzez pierwsze, niezbyt udane próby, z asystą rozbrajająco nieprofesjonalnej ochrony przeciwpożarowej w postaci Tępaczka, aż po lot testowy i wreszcie chrzest bojowy w ogarniętej wojenną pożogą Gulmirze. Jednak to, co najbardziej podoba mi się w "Iron Manie" i w czym tkwi siła tej adaptacji, to fakt, że zrobiono film nie o zbroi, ale o człowieku, który ją nosi.

Laureatkom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych Ironowo-Hulkowych, jesiennych (tak tak, do zimy jeszcze trochę...) konkursach Avalonu.

Następny z nich - już w ten weekend!


Sponsor nagród:

4.jpg

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.