Wiadomości: X-Position: Christopher Yost

X-Position: Christopher Yost

2008-10-02 00:10:56 - Cyclop83 - źródło: ComicBookResources

Tym razem otrzymujemy dzięki tej kolumnie kilka fajnych ilustracji związanych z komiksem X-Force #8, który do sprzedaży trafi 29. października. Dodatkowo Christopher Yost podzielił się z fanami paroma informacjami odnośnie historii X-Men: Kingbreaker oraz tego, co jest planowane w najbliższych numerach serii X-Force.

* X-23 wie, iż Hellion żyje. Prawdopodobnie w X-Force #13 zostanie poruszona kwestia związku tej dwójki.

 

* Stepford Cuckoos powinny się ponownie pojawić w X-Force #12.

 

* Laura stanie się celem dla pewnego starego przeciwnika Wolverine'a.

 

* Do zespołu dołączy Domino oraz jeszcze jedna postać, którą Yost określa jako "'outside the box". Dzięki nim komiks ten powinien stracić trochę ze swojej mrocznej aury.

 

* W X-Force #8 zobaczymy między innymi, jak Elixir wykorzystuje swoje moce w nowy, zadziwiający sposób. W komiksie tym pojawi się również kilka interesujących scen z udziałem Elixira oraz X-23.

 

XFORCE008_cov_col%281%29.jpg xforce8-003%281%29.jpg xforce8-005%281%29.jpg xforce8-009%281%29.jpg xforce8-010%281%29.jpg xforce8-020%281%29.jpg

 

* W historii X-Men: Kingbreaker powinniśmy być świadkami rundy numer dwa w pojedynku Rachel versus Gladiator. Fani będą zaskoczeni, jak będzie to starcie przebiegało.

 

* Mimo, iż Polaris znajduje się w rękach szaleńca, nie należy obawiać się, że jej zdrowie psychiczne powróci do złego stanu, w jakim było parę lat temu. Poradziła sobie i jest obecnie bardzo silną postacią w tej kwestii. Ci, którzy trzymają ją w niewoli, powinni zacząć się bać: nadchodzi dzień, gdy Lorna zerwie kajdany i wówczas ją popamiętają.

 

* Agresywne powiększanie terytorium Imperium Shi'ar nie ujdzie uwadze innych ras. Zwłaszcza, gdy Vulcan dopuści się wielu zabójstw w trakcie realizacji swoich planów.

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.