Wiadomości: Wrześniowy konkurs animowany

Wrześniowy konkurs animowany

2008-09-26 11:15:43 - viq

Od tygodnia w sklepach kupić możecie kolejne 3 boxy DVD z kreskówkami Marvela. Specjalnie z tej okazji, wraz z dystrybutorem serii - firmą Media Service - przygotowaliśmy dla Was konkurs.

Nagrodzimy 4 osoby, a każda z nich otrzyma, ufundowany przez Media Service, pakiet 3 dwupłytowych wydań DVD (Iron Man, X-Men i Silver Surfer).


iron_s.jpg   xmen_s.jpg   silver_s.jpg


Zwycięzców rozlosujemy spośród osób, które poprawnie odpowiedzą na poniższe pytania:

1. Jak nazywa się komputer, który zwieksza moce Profesora Xaviera i pomaga mu wyszukiwać mutantów nawet w najbardziej odległych zakątkach Ziemi?
2. Podaj imię i nazwisko przyjaciela Tony'ego Starka wcielającego się w War Machine (Machinę Wojenną).
3. Czyim heroldem jest Silver Surfer?

Odpowiedzi, wraz ze swoim imieniem, nazwiskiem i adresem pocztowym, wysyłajcie na adres konkurs@marvelcomics.pl. Na Wasze zgłoszenia czekamy do niedzieli, 5 października. Zwycięzcy ogłoszeni zostaną w poniedziałek, 6 października.

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednocześnie wyrażeniem zgody na ich gromadzenie i przetwarzanie przez serwis Avalon marvelcomics.pl w celach statystycznych i konkursowych, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29. 08. 1997 r. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do opublikowania imion, nazwisk i miejscowości nagrodzonych uczestników na naszej stronie internetowej, na co uczestnicy konkursu wyrażają zgodę wraz z przystąpieniem do niego.
Jedna osoba może wysłać tylko jedno zgłoszenie. Z udziału w konkursie wyłączeni są członkowie redakcji Avalon marvelcomics.pl.
Dystrybutorem serii jest Media Service, a właścicielem licencji firma Kartunz.

Powodzenia!Sponsor nagród:

mediaservice.jpg

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.