Wiadomości: Konkurs animowany

Konkurs animowany

2008-08-18 13:04:29 - viq

W piątek 22. sierpnia, na Polski rynek trafiły pierwsze 3 boxy DVD z kreskówkami Marvela. Specjalnie z tej okazji, wraz z dystrybutorem serii - firmą Media Service - przygotowaliśmy dla Was konkurs.

Nagrodzimy 4 osoby, a każda z nich otrzyma, ufundowany przez Media Service, pakiet 3 dwupłytowych boxów DVD (Spider-Man, Hulk i Fantastyczna Czwórka).


spider-man hulk f4


Zwycięzców rozlosujemy spośród osób, które poprawnie odpowiedzą na poniższe pytania:

1. Jakie pokrewieństwo łączy Annę Watson z Mary Jane Watson?
2. Jak nazywa się budynek, w którym znajduje się siedziba Fantastic Four?
3. Podaj imię i nazwisko chłopaka, którego uratował Bruce Banner przed wybuchem bomby Gamma.

Odpowiedzi, wraz ze swoim imieniem, nazwiskiem i adresem pocztowym, wysyłajcie na adres konkurs@marvelcomics.pl. Na Wasze zgłoszenia czekamy do końca tego tygodnia. Zwycięzcy ogłoszeni zostaną w poniedziałek, 25 sierpnia.

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednocześnie wyrażeniem zgody na ich gromadzenie i przetwarzanie przez serwis Avalon marvelcomics.pl w celach statystycznych i konkursowych, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29. 08. 1997 r. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do opublikowania imion, nazwisk i miejscowości nagrodzonych uczestników na naszej stronie internetowej, na co uczestnicy konkursu wyrażają zgodę wraz z przystąpieniem do niego.
Jedna osoba może wysłać tylko jedno zgłoszenie. Z udziału w konkursie wyłączeni są byli i aktualni członkowie redakcji Avalon marvelcomics.pl.

Powodzenia!Sponsor nagród:

mediaservice.jpg

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.