Wiadomości: Konkurs II: I ty zostaniesz superbohaterem...

Konkurs II: I ty zostaniesz superbohaterem...

2008-06-03 20:02:42 - Kakteen

Wielu z czytelników naszego serwisu prawdopodobnie marzyła kiedyś o tym, aby dysponować nadprzyrodzonymi umiejętnościami i wcielić się w rolę obrońcy uciśnionych. Przy odrobinie wyobraźni jest to możliwe.

Pamiętacie cieszący się swego czasu ogromną popularnością konkurs wydawnictwa TM-Semic, w którym zadaniem było stworzenie nowego superbohatera? Jeśli nie mieliście szans w nim uczestniczyć, teraz pojawia się taka okazja. Tym razem dzięki Avalonowi oraz oficjalnemu dystrybutorowi filmu "Superhero", firmie SPI.

Co należy zrobić? Wyobrazić sobie siebie w roli superbohatera lub wymyślić całkowicie nową postać. Objętość i forma pracy dowolna. Możecie przesyłać rysunki, kolaże, fotografie, fotomontaże. Możecie również napisać kilka zdań, jak powinien wyglądać wasz wymarzony, nowy bohater. Czekamy z niecierpliwością szczególnie na komiksy waszego autorstwa, scenariusze oraz biosy.

Ale uwaga, spieszcie się! Konkurs trwa jedynie do niedzieli 8 czerwca. Prace przesyłajcie na nasz specjalny mail:
konkurs@marvelcomics.pl.

Jest o co grać. Do rozdania mamy mnóstwo nagród, m.in.: filmowe trylogie "Straszny film" na DVD oraz oryginalne koszulki i plakaty z filmu "Superhero". Powodzenia!

Uwaga: Z możliwości udziału w konkursie wyłączeni są aktualni oraz byli członkowie redakcji Avalon marvelcomics.pl. Wszystkie osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na wykorzystanie swoich danych osobowych w procesie wyłaniania zwycięzców.


Superhero%20plakat2.jpg

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.