Wiadomości: Iron Man The Game

Iron Man The Game

2008-05-10 20:18:00 - Foxdie

Od premiery "Iron Mana" na ekranach polskich kin minął już ponad tydzień, warto więc wspomnieć o grze, która ukazała się pod tym samym tytułem.

Osobiście nie miałem jeszcze okazji przetestować możliwości Blaszanego Harcerza na którejkolwiek z platform (PC, PSP, PS2, Xbox360, PS3, DS, Wii), ale są tacy, którzy już to zrobili i podzielili się swoim zdaniem z pozostałymi graczami.

Ironman%20box%202D%20fejksmall%281%29.jpg IronMan_Art_11small%281%29.jpg

Na początek, jak grę przedstawia jej polski dystrybutor, CD Projekt:

Co jest miarą człowieka? Czy są nim jego czyny, czy jest nim sekret, który skrywa?
Zostań najpotężniejszym spośród ludzi, niezniszczalnym człowiekiem w stalowym pancerzu, walczącym o sprawiedliwość. Niech twoje imię pozostanie sekretem, niech świat pozna, kim jest IRON MAN! Pokonaj bandytów pragnących zagłady milionów, stocz walki z ludźmi, maszynami i czarnymi charakterami. Nie pozwól terrorystom zawładnąć światem.
• Zostań Super-bohaterem, najpotężniejszą jednostką wojskową na świecie dzięki niesamowitemu pancerzowi i nowoczesnej technologii.
• Zmierz się z każdym przeciwnikiem, uzbrojonym w czołgi, myśliwce, broń bliskiego i dalekiego zasięgu.
• Zmieniaj i dostosowuj pancerz do swoich potrzeb i pomysłów, by stać się jeszcze potężniejszym.
• Wzbij się w powietrze, by stoczyć podniebne batalie i niszczyć cele naziemne.


Iron_Man_Screenshot_01small%281%29.jpg Iron_Man_Screenshot_04small%281%29.jpg

A teraz kilka słów o tym, jak ocenili grę zachodni recenzenci:

David Chapman TeamXbox: Dla fanów Iron Mana jest to dość solidna produkcja i mogą dodać ją do swojej kolekcji. Dla pozostałych graczy, jest dostatecznie dobra, aby ją wypożyczyć. Ocena: 7

Robert Workman GameDaily: Oszczędź sobie tortur związanych z grą w ten mechaniczny nieład i lepiej udaj się do kina obejrzeć film. Ocena: 4

Jak widać recenzje są skrajnie różne, ale trzeba podkreślić, że większość opinii dotyczy wersji z next genów. Aż strach pomyśleć, jakby wyglądały recenzje dotyczące wersji PS2 czy Wii, które mają dużo uboższą grafikę, ograniczone pole manewru i generalnie słabszy gameplay.

W przypadku polskich recenzji, musicie uzbroić się w cierpliwość, gdyż premiera gry nad Wisłą jest opóźniona o kilka dni w stosunku do światowego debiutu. Zanim przyjdzie nam zaprezentować pierwsze redakcyjne recenzje, kilka zdań od Snak3'a, który miał już okazję zagrać w Iron Mana na PS2:

Żelazne PS2... Jakież było moje zdziwienie, kiedy dotarło do mnie, że do moich rąk trafiła strasznie okrojona wersja pełnoprawnego tytułu z konsol nowej generacji. Niech posiadacze drugiego, konsolowego dziecka Sony zapomną o spektakularnym rozrywaniu czołgów, pięknej grafice i swobodzie w powietrzu! To, co ciśnie mi się na usta: polować na Soundtrack, kupować wersję na konsole next-gen i komputery osobiste, jeść dużo żelaza.


Iron_Man_Screenshot_19small%281%29.jpg Iron_Man_Screenshot_27small%281%29.jpg

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2018 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.