Wiadomości: Rozwiązanie konkursu I: Iron Mania!

Rozwiązanie konkursu I: Iron Mania!

2008-05-08 21:44:21 - Fylyp3g

Nadszedła długo oczekiwana chwila rozwiązania pierwszego konkursu. Zwycięzców mogło być tylko trzech, jednak gratulujemy wszystkim zaangażowania i pomysłowości.

Konkurs został roztrzygnięty w sposób demokratyczny. Jury, tym razem w dwunastoosobowym składzie (razem z przedstwicielem sponsorów), oceniało każdą pracę w skali od 1 do 6. Wyniki prezentują się, jak poniżej.

 

 

 

1. Miejsce: Człowiek Spawarka (Tadeusz ze Szczecina). Nagrody: Figurka Iron Mana wraz z klasycznym komiksem z serii Tales of Suspense i filmowa koszulka "Iron Man".

 

Mark-0.jpg

 

Mark-I.jpg

 

Absolutny zwycięzca. Pan Tadeusz i jego wizje zbroi Iron Mana zwaliły nas z nóg. Nagroda za kreatywność, odwagę i być może dla przyszłego superbohatera ze sprzętem spawalniczym (?) w ramach anihilacji złowrogich jednostek z kosmosu, a przynajmniej zwykłych kieszonkowców.

 

2. Miejsce: Ekrany startowe (Archie). Nagrody: DVD z filmem animowanym "The Invincible Iron Man" i plakat z filmu "Iron Man".

 

screenshot1.jpg

 

screenshot2.jpg

 

screenshot3.jpg

 

Kilka słów od autora: Są to trzy w pełni funkcjonalne ekrany startowe pod Ubuntu. Motyw należy umieścić w /user/share/gdm. Archiwum z motywami do pobrania w formacie Win Zip tutaj.

 

3. Miejsce: Buty (Bartłomiej Dmowski). Nagrody: Filmowa koszulka i plakat "Iron Man".

 

1.jpg

 

2.jpg

 

3.jpg

 

Kilka słów od autora: Jako, że Kostium Iron Mana wykonany jest z żelaza, na pewno po całodniowej sesji w takiej blaszanej puszce Tony Stark jest bardzo zmęczony. Wychodząc naprzeciw jego oczekiwaniom, postanowiłem zaprojektować serię obuwia rekreacyjnego, sygnowaną imieniem słynnego miliardera.

 

Pozostałym autorom prac bardzo dziękujemy za zaangażowanie. Żeby uhonorować zapał, publikujemy pozostałe trzy miejsca, drogą wyróżnienia dla twórców. Jeśli nie dziś, to jutro na pewno się uda. Czytajcie Avalon i wypatrujcie kolejnych niespodzianek. Przypominamy, że wciąż trwają pozostałe trzy konkursy. Wciąż macie szansę na wspaniałe nagrody.

 

4. Miejsce: Lenin (Paweł Deptuch).

 

Pawe%B3%20Deptuch.jpg

 

Towarzysz Lenin wiecznie żywy, można rzec. W oczach wielu redaktorów naszego serwisu miejsce pierwsze. Zabrakło niewiele do pozycji trzeciej.

 

5. Miejsce: Napis z komiksów Thor (Gambit).

 

img1594al2.jpg

 

Gromowładny heros zszedł do pozycji dywanowej. Popularny motyw wśród uczestników. O czym świadczy pozycja następna.

 

6. Miejsce: Napis z komiksów Dragon Ball (Volf).

 

konkurs.jpg

 

Volf był pierwszym uczestnikiem Iron Manii. Jak widać, jest nie tylko fanem komiksów Marvela. Potrafił sprytnie połączyć dwa nurty przy pomocy aparatu.

 

Nagrody zostaną dostarczone pocztą do dwóch tygodni od daty ogłoszenia wyników. Ze wszystkimi zwycięzcami skontaktujemy się w celu ustalenia adresu. Podziękowania należą się również sponsorom. Jeszcze raz zapraszamy do udziału w pozostałych konkursach, które organizujemy:

 

Konkurs II: recenzja "Iron Mana"


Konkurs III: rysunek i FanFic


Konkurs IV: z komiksu na ekran

 


Sponsorzy nagród:

 

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.