Wiadomości: "Iron Man 2": Mandarin, Hulk, Nick Fury, Fin Fang Foom i Thor

"Iron Man 2": Mandarin, Hulk, Nick Fury, Fin Fang Foom i Thor

2008-05-07 20:14:57 - Fylyp3g - źródło: Stopklatka

Za serwisami Stopklatka i ComicBookMovie podajemy pierwsze, jeszcze niepotwierdzone, informacje dotyczące fabuły kolejnej części przygód Iron Mana.

Główny bohater ma stanąć wraz z S.H.I.E.L.D. pod komendą Fury'ego naprzeciw Mandarina. Już w pierwszej części filmu mieliśmy nawiązania do postaci tego terrorysty. Pozwala to także zastanowić się nad prawdopodobnym solowym występem Fury'ego na dużym ekranie. Nowy film z jego udziałem był już zapowiadany, a teraz staje się coraz bardziej realny.

 

Fin Fang Foom - znacie? Dziwaczne monstrum z komiksów Marvela również ma dostać swoje pięć minut. Trudno jeszcze jednoznacznie stwierdzić, jak twórcy mieliby wpleść taką postać w fabułę. Jednakże dostali duży kredyt zaufania, więc jesteśmy dobrej myśli. Dla Hulka także szykuje się gościnny występ [przypominamy, że Iron Man pojawi się w filmie "The Incredible Hulk" - przyp. Fylyp3g]. Cieszymy się jednak najbardziej z Thora. Brzmi to nieco nierealnie, lecz nasz ulubiony bóg z kart komiksu ma szansę na zaistnienie w "Iron Manie 2"!

 

Nie można jeszcze potwierdzić realności tych informacji, jednak w związku ze zbliżającą się premierą "The Avengers", ziarnko prawdy zapewne zostało zasiane. Gościnne występy to dotąd historie znane głównie z komiksów. Być może urealnią się także w produkcjach filmowych. Warto tutaj wspomnieć o zachwytach twórców nad obecnymi możliwościami Marvel Studios. Oczywiście w związku z posiadaniem lwiej części licencji filmowych, dających możliwość ekranizowanie własnych komiksów. Premierę filmu zapowiedziano na 30 kwietnia 2010 roku.

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2018 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.