Wiadomości: "Iron Man": pressbook i niespodzianki

"Iron Man": pressbook i niespodzianki

2008-04-30 23:39:22 - Kakteen

Na zakończenie dzisiejszego, wyjatkowego dla fanów Iron Mana dnia, przygotowaliśmy dla Was coś do poduszki. Czyli sporo do poczytania.

Z całością nadesłanego do nas przez dystrybutora "Iron Mana" United International Pictures pressbooka można zapoznać się, klikając w ten link. Życzymy miłej lektury.

Niespodzianek z naszej strony jest i będzie więcej. Dzisiaj ogłosiliśmy drugi z naszych specjalnych konkursów (pierwszy z nich potrwa jeszcze tydzień). W przygotowaniu kolejne. Serdecznie zachęcamy do udziału - mamy dla Was mnóstwo nagród.

Wszystkich użytkowników popularnych portali społecznościowych zachęcamy natomiast do wzmożenia uwagi. Może Tony Stark wyciągnie do Was dłoń i zaprosi do listy swoich znajomych? Uważajcie na Obadiaha Stane'a, który skory jest do knowań i wcielania w życie niecnych planów. Pamiętajmy też o uroczej Virginii "Pepper" Potts i generale Jamesie Rhodesie.

Jeśli to wszystko Wam nie wystarcza, to jeszcze wiecej o "Iron Manie" dowiedzieć możecie się, odwiedzając kina i czytając codziennie Avalon.

Niech Iron Mania trwa!

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2018 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.