Wiadomości: Konkurs I: Iron Mania

Konkurs I: Iron Mania

2008-04-23 23:48:11 - Fylyp3g

Obiecywaliśmy niespodzianki? Obiecywaliśmy. My zawsze dotrzymujemy obietnic. Jeśli jesteś kreatywny i oryginalny, to możesz zgarnąć świetne nagrody. Wystarczy, że nas zaskoczysz.

Co trzeba zrobić? Coś niepowtarzalnego. Użyj logo, wizerunku, lub czegokolwiek innego związanego z Iron Manem i zarejestruj swoje dokonanie w formie oddającej treść pracy. Dopuszczamy wszystkie formy, takie jak wideo, fotografie, czy też skany. Najważniejsze jest zaskoczenie i rozmach. Chcesz namalować w swoim pokoju olbrzymiego Iron Mana? Zrób to! Może wolisz zasypać wlepkami wszystkie autobusy w mieście? Możliwości macie multum. Nagrodzeni zostaną najlepsi w oczach naszej redakcji.

Co można wygrać? DVD z filmem animowanym "The Invincible Iron Man", figurkę Iron Mana, koszulki i plakaty z Iron Manem.

Komu powinieneś dziękować? Oczywiście, wspaniałomyślnym sponsorom w postaci Vision, UIP, CD Projekt i Toycraft, oraz równie wspaniałomyślnemu organizatorowi, czyli Avalonowi.

Czego nie wolno? Przestrzegamy przed pracami przekraczającymi granicę dobrego smaku. Szkodzenie sobie i innym także nie wchodzi w grę. W konkursie nie mogą brać udziału członkowie redakcji Avalon. Redakcja zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie i publikacji prac na stronie.

Ile masz czasu? Poczynając od dziś, masz czas do 7 maja. Wystarczy, że prześlesz swoje dzieło na adres e-mail: konkurs@marvelcomics.pl. Nagrody zostaną dostarczone do dwóch tygodni od czasu ogłoszenia zwycięzców. Czas start!


Sponsorzy nagród:

 

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

 

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.