Wiadomości: Co się kręci wokół "X-Men Origins: Wolverinie"

Co się kręci wokół "X-Men Origins: Wolverinie"

2008-03-29 08:56:06 - Fylyp3g - źródło: superherohype

Ostatnie dni obfitowały w drobne ciekawostki w związku z ekranizacją przygód Rosomaka. Mamy nowego aktora, producenta, studio od efektów specjalnych i coś ponadto.

20th Century Fox poinformowało, że Richard Donner został nowym producentem [mąż Lauren Donner – przyp. Fylyp3g]. Według oficjalnej wersji, nie ma on mieć zasadniczego wpływu na ostateczny kształt produkcji. Jednak serwis Dark Horizons pisze o konflikcie wizji reżysera z tym, jak wyobrażają sobie filmowego Logana możni z Fox. Gavin Hood chce ekranizacji mrocznej i mocnej. Za to studio chciałoby delikatniej przemówić do szerokiej widowni.

Póki co, Tippett Studio ogłosiło zaangażowanie w tworzeniu efektów specjalnych. Wcześniejsze prace owej firmy mogliśmy podziwiać choćby przy okazji ekranizacji innych komiksów, takich jak "Constantine" czy też "Hellboy".

Nie tylko tym, co wokół i już po za okiem kamery - człowiek żyje. Całe szczęście pojawił się nowy smaczek obsadowy. Drwala w filmie zagra Australijczyk Myles Pollard [zdjęcie poniżej]. Jak podaje St George News, jest to mała rola, do udziału w której aktor musiał się pofatygować do Queenstown w Nowej Zelandii. Pojawiają się także niepotwierdzone plotki, jakoby w filmie miał pojawić się Scott Adkins, znany z serialu "Mutant X", którego współproducentem był Marvel.

myles.jpg


Na koniec skupmy się na naszym faworycie. Hugh Jackman ćwiczy intensywnie nad rzeźbą ciała, czego efekty nie idą w las. Wszystko za sprawą ASCEND Elite Muscle i ASCEND Elite Recovery. Przynajmniej tak twierdzi producent owych środków na swojej stronie internetowej. Reklama dźwignią handlu jest, jak powiadają od lat. Hugh zyskał sobie sporą sympatię wśród czytelników komiksów, więc postanowił iść za ciosem. Zapowiedział, iż pojawi się w kolejnej ekranizacji komiksu. Bynajmniej nie chodzi tu o Wolverine, a o Nowhere Man. Trzeba dodać, że jest to tytuł, którego jeszcze nie ma! Virgin Comics ma go dopiero wydać z myślą o późniejszej ekranizacji. Jakcman ma nie tylko wcielić się w główną postać. Będzie współscenarzystą tak komiksu, jak i filmu [najprawdopodobniej zajmie się także produkcją – przyp. Fylyp3g]. Wracając jednak do "X-Men Origins: Wolverine". Poniżej prezentujemy kolegów spoza ekranu i śmiertelnych wrogów w filmie, którego premiera zapowiadana jest na maj 2009 roku.

hughlievbr8.jpg

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.