Wiadomości: Nadchodzi Nova #11

Nadchodzi Nova #11

2008-02-02 19:25:52 - Hotaru - źródło: ComicBookResources

Numery Nova 4-7 miały bezpośredni związek z wydarzeniami Annihilation: Conquest, kiedy to Nova został zakażony wirusem Phalanx i pokonał warunkowanie tylko dzięki Worldmindowi, chociaż było to tylko połowiczne zwycięstwo. Kolejne trzy numery nie miały już takiego związku z Ultronem i Phalanx... a przynajmniej tak się wydaje. Scenarzyści serii, Dan Abnet i Andy Lanning (DnA) obiecują jednak, że wraz z numerem 12 jasnym jak słońce okaże sie fakt, że wszystko jest ze sobą powiązane.

DnA porozmawiali z redaktorem serwisu CBR i zdradzili kilka informacji.

Knowhere, miasto obsadzone w obciętej głowie Celestiala, i rosyjski pies ze zdolnościami telepatycznymi Cosmo, pojawią się w kolejnym projekcie DnA - The Guardians of the Galaxy.

Delikatny stan Novy będzie ważnym czynnikiem w Nova Annual #1, który ukazać się ma 13 lutego. Będzie walczył o kontrolę nad swym umysłem i ciałem. Oprócz akcji będą też momenty refleksji - wrócimy do początków Ridera, a także rzucimy okiem na jego przyszłość. Annual jest powiązany z Conquest i wydarzeniami z serii Nova.

#11, kiedy Nova wreszcie dostanie się na planetę Kvch, gdzie wśród panującej Technokracji ma nadzieję znaleźć twórców wirusa Phalanx, dzieje się zaraz po wydarzeniach z Annuala. Pojawi się członek dawnych New Mutants - Warlock. Nowym rysownikiem od numeru 11 będzie Paul Pelletier.

W numerze 12 Nova wróci na scenę Conquest i odegra ważną rolę w zakończeniu tego eventu - wszystko, co się u niego działo przez ostatnie pół roku prowadziło do tego.

A potem... na Novę czeka coś dużego, fioletowego, z apetytem na planety.

Nova11_0_resize.jpg Nova11_1_resize.jpg Nova11_2_resize.jpg Nova11_3_resize.jpg

Nova11_4_resize.jpg Nova11_5_resize.jpg Nova11_6_resize.jpg Nova11_7_resize.jpg

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.