Wiadomości: X-Factor i New X-Men - co po Messiah CompleX?

X-Factor i New X-Men - co po Messiah CompleX?

2008-01-29 20:33:47 - Lex - źródło: Marvel.com

Co teraz? To pytanie zadają sobie x-fani po zakończeniu Messiah CompleX. Marvel stopniowo zdradza co, nas czeka - niedawno dowiedzieliśmy się, co spotka kilku członków X-Men, a dziś poznaliśmy przyszłość niektórych członków X-Factor i New X-Men.

Jamie Madrox
Jego głównym celem będzie oczywiście dotarcie do Layli Miller, która została uwięziona w mrocznej przyszłości. Jamie nie otrząsnął się jeszcze ze śpiączki, w jaką zapadł po wysłaniu w przyszłość dwóch duplikatów, ale chce działać jak najszybciej.

Layla Miller
Podczas MC została uwięziona w przyszłości, w której mutanci są przetrzymywani w obozach koncentracyjnych. Redaktor Nick Lowe nie chce zdradzić nic na temat jej przyszłości.

Rictor
Mimo braku swej dawnej mocy okazał się bardzo przydatny podczas MC, ale Rictora czekają trudne chwile. Lowe: "Wraz z resztą X-Factor przebywa w Mutant Town. Jego życie zamienia się w koszmar, a jedynym powodem do zadowolenia jest bliskość Rahne".

Wolfsbane
Podczas MC dowiedziała się, że ojciec Craig, duchowny, który był sprawcą wielu nieszczęść podczas jej dzieciństwa, współpracował z Purifiers i zdradził wiele informacji na jej temat. Rahne opuści X-Factor, co będzie wielkim szokiem dla innych członków grupy, zwłaszcza Rictora.

X-23
Kierując się chęcią zemsty za los Helliona dołącza do X-Force. Oznacza to kolejne krwawe łowy - coś, do czego została stworzona, ale X-23 marzy o spokojniejszym żywocie.

Hellion
Cudem uniknął śmierci z rąk Lady Deathstrike. Ostatnio przeszedł serię traumatycznych wydarzeń: rozstanie z dziewczyną, śmierć przyjaciela, utrata dowództwa w NXM, mieszane uczucia względem X-23 i wreszcie konfrontacja z Purifiers. Lowe: "Jeśli obudzi się ze śpiączki, będzie miał zupełnie inne spojrzenie na życie".

Surge
Zawiodła jako liderka New X-Men, co niemal kosztowało życie Helliona i pozostałych członków zespołu. Dręczona winą musi pozbierać się, bo przyjaciele będą jej potrzebować.

Więcej dowiemy się już 13 lutego, gdy do sprzedaży trafią X-Factor vol. 3 #28 (z którego ilustracje prezentujemy poniżej) i X-Force vol. 3 #1.

X-Factor28cover%281%29.jpg

1 1 1

 

X-Factor28preview1%281%29.jpg X-Factor28preview2%281%29.jpg X-Factor28preview3%281%29.jpg X-Factor28preview4%281%29.jpg X-Factor28preview5%281%29.jpg

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.