Wiadomości: Lexi Alexander przemówiła

Lexi Alexander przemówiła

2007-12-08 12:00:24 - Janio15 - źródło: superheroflix

Akcja promocyjna filmu "Punisher: War Zone" nabiera rumieńców. Po przedstawieniu pierwszego zdjęcia ukazującego Raya Stevensona jako Frank "The Punisher" Castle, głos zabrała sama pani reżyser, czyli Lexi Alexander.

Jak to zwykle bywa przy tego typu wywiadach, nie mogło paść zbyt wiele informacji odsłaniających kulisy powstawania filmu. W wywiadzie udzielonym podczas specjalnej konferencji Lexi nie szczędziła pochwał dla wszystkich związanych z projektem. Jednak spośród całej masy uprzejmości i komplementów można wyłowić kilka bardzo interesujących wiadomości.

Najnowsze przygody Franka nie będą miały nic wspólnego z poprzednim obrazem. Wszystko będzie zupełnie nowe i tylko ogólnie pojęty zarys historii Punishera [śmierć rodziny, zemsta] stanowi spoiwo tych dwóch, jakże różnych, filmów.

"Punisher: War Zone" będzie nad wyraz mroczny, z czego sama pani reżyser jest szalenie zadowolona. Nie mogło być inaczej, skoro Alexander bardzo mocno wzorowała się na serii MAX, co zostało oficjalnie potwierdzone podczas konferencji. Idąc dalej, Alexander uspokoiła wszystkich mówiąc, że kategoria wiekowa to będzie mocne R [czyli tylko dla dorosłych]. Podziękowała przy tym wytwórni LGF za wolną rękę w tej kwestii.

Odnosząc się do tytułu, Lexi podkreśliła, że nabiera ono zupełnie innego znaczenia z chwilą zakończenia filmu. Zakończenie będzie bardzo ważne i odpowie na wszystkie nurtujące nas pytania.

Jako, że Lexi Alexander jest uznaną specjalistką sztuk walki [była mistrzyni w karate i kickboxingu], nie mogło zabraknąć pytania o ten element w filmie. Reżyser jasno stwierdziła, że 70% to sekwencje z udziałem broni, a 30% to pojedynki i walka wręcz [co wydaje się sensownym podziałem – przyp. Janio15].

Jeśli chodzi o kostium, to będzie raczej synteza wszystkiego, z czym Frank miał dotychczas do czynienia. Na przestrzeni lat jego kostium ulegał mniejszym, bądź większym zmianom i w filmie postarano się wybrać i przedstawić to, co najlepsze.

Na koniec padło zapewnienie, że Microchip będzie zdecydowanie sprzymierzeńcem Franka.

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.