Avalon » Archiwum » Sierpień 2020

Archiwum wiadomości: Sierpień 2020

Zmarł Chadwick Boseman

2020-08-29 09:12:07 - Wojtek "Rodzyn" Rozmus - źródło: CBR

Ze smutkiem informujemy o śmierci Chadwicka Bosemana. Aktor zmarł w wieku 43 lat po czteroletniej walce z rakiem okrężnicy. Wszystkie jego kinowe występy, czy to w roli T'Challi czy w takich filmach jak "Marshall", "21 mostów" i "Pięciu braci", przeplatane były wieloma operacjami i chemioterapią. Ostatnim filmem w jakim zagrał był nie mający jeszcze swojej premiery "Ma Rainey's Black Bottom". Zmarł w domu, u boku żony i rodziny.

Komentarze:

czytaj dalej...

Recenzja komiksu - The Black Holes [AvalonPlus]

2020-08-09 18:19:01 - Wojtek "Rodzyn" Rozmus

Wydany niedawno przez Non Stop Comics komiks "The Black Holes" to krótka, szybka lektura. Ale za to jaka! W swoim dziele Borja González tworzy wiele pola do interpretacji tej z pozoru obyczajowej historii o dorastaniu, a stylem swoich rysunków pozwala czytelnikom łatwo utożsamić się z bohaterkami. 

Recenzja komiksu - The Black Holes

USAgent z własną miniserią

2020-08-09 16:02:12 - Wojtek "Rodzyn" Rozmus - źródło: CBR

W serialu The Falcon and The Winter Soldier, którego premiera przewidziana jest na końcówkę tego roku, zadebiutuje postać Johna Walkera znanego jako USAgent odgrywana przez Wyatta Russella. Nie mogło być inaczej: Marvel zapowiedział komiks z tą właśnie postacią, który zadebiutuje w listopadzie. 

Komentarze:

czytaj dalej...

Marvel Unlimited w sierpniu

2020-08-09 15:14:19 - Wojtek "Rodzyn" Rozmus

Przedstawiamy tytuły, jakie trafią w sierpniu na platformę Marvel Unlimited. Marvel uzupełnia nie tylko katalog nowościami, ale także klasycznymi historiami z serii Marvel Classics Comics.

Komentarze:

czytaj dalej...

Groza niejedno ma imię - zapowiedzi wydawnictwa Lost in Time

2020-08-09 10:53:47 - Wojtek "Rodzyn" Rozmus - źródło: Informacja prasowa

Wydawnictwo Lost in Time, nowy gracz na polskim rynku, zapowiedział na wrzesień swoją drugą publikację - pierwszy tom serii Posiadłość (ang. The Plot). Przedstawiamy przykładowe plansze z tej publikacji oraz pierwszy z wydanych przez nich komiksów, Dziki Ląd

Komentarze:

czytaj dalej...

10 one-shotów Generations, od najgorszego do najlepszego

2020-08-09 10:09:10

W październiku Egmont wyda Pokolenia - zbiór dziesięciu zeszytów, które opowiadały o spotkaniach par superbohaterów, oryginalnych herosów i tych kontynuujących ich dziedzictwo. To komiksy, których akcja rozgrywa się w trakcie wydanego właśnie przez Egmont Tajnego Imperium. Czy warto sięgnąć po Pokolenia? Przypominamy nasze recenzje z czasów, gdy komiksy te miały swoje premiery, układając je od najgorszego do najlepszego. 

10 one-shotów Generations, od najgorszego do najlepszego

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.