Avalon » Archiwum » Kwiecień 2016

Archiwum wiadomości: Kwiecień 2016

Figurka Crossbonesa z filmu "Captain America: Civil War"

2016-04-30 22:11:49 - Utek - źródło: ComicbookMovie

Kolejną figurką, jaka dołączyła do sporego już grona zabawek stworzonych na potrzeby megaprodukcji studia Marvel, czyli filmu "Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów", jest ta przedstawiająca postać Crossbonesa. W zamieszczonym newsie znajdziecie kilka zdjęć oraz filmik o niej.

Komentarze:

czytaj dalej...

Recenzja Star Wars - Mara Jade: Ręka Imperatora

2016-04-30 16:09:24 - Dominik Nowicki

Od dłuższego czasu o oczy i uszy obijała mi się postać Mary Jade. Jako, że Egmont wydał ostatnio komiks o jej przygodach, stwierdziłem że to najlepsza okazja aby przekonać się dlaczego tak często na nią wpadałem. Czy zatem warto sięgać po Rękę Imperatora? O tym dowiecie się z recenzji.

Najnowsze klipy z filmu X-Men: Apocalypse

2016-04-30 15:51:36 - Utek - źródło: Newsarama

W sieci pojawiły dwa nowe międzynarodowe klipy promocyjne z superprodukcji studia Fox pt. "X-Men Apocalypse". Materiały te zawierają kilka do tej pory nie opublikowanych scen m.in z udziałem Psylocke, więc uważajcie na możliwe spoilery. 

Komentarze:

czytaj dalej...

First Looks 04.05.2016

2016-04-30 15:49:12 - Utek

Pierwszy tydzień maja przynosi ze sobą zatrzęsienie tytułów od wydanictwa Marvel. Dostaniemy kilka serii z rodziny Avengers. Tych zespołowych, ale także o solowych przygodach członków tej grupy. Również fani Człowieka Pająka znajdą coś dla siebie, a na tym lista premier się nie kończy. Jednym słowem jest w czym wybierać.

Marvel Variant Covers #30

2016-04-30 11:34:41 - Utek - źródło: Newsarama

Trzydziesta już odsłona rybryki "Marvel Variant Covers, przynosi ze sobą zbiór kolejnych alternatywnych okładek inspirowanych historią pt. "Apocalypse Wars", która obecnie toczy się w mutanckim zakątku uniwersum Marvela .

Komentarze:

czytaj dalej...

Who is Mosaic? po raz piąty i ostatni

2016-04-30 10:59:54 - Utek - źródło: ComicBookResources

Przyszedł czas, by Marvel ujawił ostatni element układanki. Co przedstawia pełna wersja obrazka, którego poszczególne elementy stopniowo prezentował fanom Dom Pomysłów, tego dowiecie się z zawartości newsa.

Komentarze:

czytaj dalej...

Katalog postaci - literka C część 1

2016-04-30 10:30:07 - Avalon

Po dłuższej przerwie, spowodowanej tematycznym uzupełnieniem bazy danych postaci min. Spider-Verse, serii z Punisherem oraz o Agencie X, powracamy do jej aktualizacji alfabetycznej, poczynając od miejsca gdzie skończyliśmy ostatnio. A w dzisiejszej porcji postaci, zaczynających się na literkę C, warto zwrócić uwagę na herosów z czasów Drugiej Wojny Światowej, z czego jeden w jakiś sposób trafił do czasów współczesnych, matkę młodego Abomanitiona, trzeciego z kolei Carriona, siostrę Star-Lorda oraz córkę, najbardziej pyskatego najemnika uniwersum Marvela. 

Komentarze:

czytaj dalej...

Ewolucja wizerunku Kapitana Ameryka w kinie i telewizji

2016-04-29 23:29:11 - Utek - źródło: ComicBookResources

Postać Kapitana Ameryka na przestrzeni kilkudziesięciu lat swojej obecności nie tylko na łamach komiksów wydawnictwa Marvel, ale także na dużym oraz małym ekranie, doczekała się w sumie kilkunastu różnych interpretacji. Zamieszczony w tym newsie ponad 9-minutowy filmik pokazuje, jak długą drogę musiała przejść jego postać, od przerysowanego, niezbyt poważnego bohatera czarnobiałego filmu walczącego z nazistami, po Mściciela w interpretacji Chrisa Evansa, który dosłownie już za chwilę podbije kina na całym świecie, i mam nadzieję, także w Polsce!

Komentarze:

czytaj dalej...

Netflix stworzy serial o Punisherze!

2016-04-29 16:20:39 - Utek - źródło: ComicBookResources

O tym spekulowało się już od kilku tygodni, dokładnie od momentu premiery drugiego sezonu Daredevila, czyli serialu platformy Netflix w, którym mogliśmy zobaczyć postać Punishera w interpretacji Jona Bernthala ("Żywe Trupy"). Frank Castle w jego wykonaniu, tak bardzo spodobał się widzom, że właśnie dziś zostało oficjalnie ogłoszone powstanie serialu o jego przygodach.

Komentarze:

czytaj dalej...

Recenzja Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów - Undercik

2016-04-29 16:13:59 - Dominik Nowicki

Nie będę ukrywał, że "Captain America: Winter Soldier" to mój ulubiony film z Marvel Cinematic Universe. Znakomita ekranizacja świetnego komiksu. Podobało mi się niesamowicie – zarówno pod względem fabularnym jak i reżyserii. A jednak. Jeszcze rok temu miałem dużo obaw względem "Civil War". Bałem się, że film zostanie przeładowany wątkami i postaciami, a gdzieś tam zagubi się idea solowej filmu o Kapitanie Ameryce. Szczególnie, że "Zimowy Żołnierz" zostawił dużo rzeczy do poruszenia w kontynuacji. Obawy zaczęły znikać wraz z pojawianiem się kolejnych zwiastunów. Ostatecznie wylądowałem na ogromnej karuzeli hype’u. Jak zatem ma się sytuacja na dzień po seansie?  


Klip z Captain America: Civil War

2016-04-29 16:12:59 - Utek - źródło: YouTube

Premiera "Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów" w polskich kinach coraz bliżej, bo już za tydzień, w związku z tym dostajemy coraz więcej materiałów promocyjnych związanych z tym filmem. Tym razem jest, to fragment tego obrazu przedstawiający pojedynek Black Pantera z Winter Soldierem. Przez chwilę nawet widzimy Captaina America.

Komentarze:

czytaj dalej...

Rzut oka na Captain America: Steve Rogers #1

2016-04-29 16:12:14 - Utek - źródło: Comic Vine

Na, to czekaliście, na jego powrót, znów dzierżąc tarczę stanie w obronie innych, bo, to przecież Steve Rogers alias Captain America, Oryginalny Strażnik Wolności z nową ekipią oraz nowym zadaniem do wykonania! Jego nowe przygody, które zostaną wydane 18 maja, stworzyli dla was Nick Spencer (scenariusz) oraz Jesus Saiz (rysunki). 


Who is Mosaic? po raz czwarty

2016-04-29 14:19:59 - Utek - źródło: ComicBookResources

Kolejny dzień i kolejny element układanki zwiazanej z historią pt. "Mosaic", jaką odkrywa przed swoimi czytelnikami Marvel. Dzięki temu do odkrycia tajemnicy został teraz tylko jeden element.

Komentarze:

czytaj dalej...

Nowe międzynarodowe plakaty filmu "Captain America: Civil War"

2016-04-29 14:19:28 - Utek - źródło: ComicbookMovie

W Internecie pojawiły się kolejne materiały promocyjne filmu studia Marvel pt. "Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów". Tym razem otrzymaliśmy dwa zupełnie nowe, międzynarodowe plakaty przedstawiające bohaterów tej supeprodukcji.

Komentarze:

czytaj dalej...

Recenzja Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów - Krzycer

2016-04-28 21:18:47 - Krzycer

"Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz" jest jednym z najlepszych filmów MCU. To jest raczej bezdyskusyjne. Moim zdaniem najlepszym, ale tu już można debatować. Rzecz w tym, że wziął mnie – razem z resztą świata – kompletnie z zaskoczenia. Chyba nikt nie spodziewał się po nim czegoś szczególnego, więc łatwo było braciom Russo wielokrotnie przebić oczekiwania. Tym razem nie mieli tak łatwo.

Fragment filmu X-Men: Apocalypse

2016-04-28 21:11:33 - Utek - źródło: BleedingCool.com

W internecie pojawił się kilkudziesięciosekundowy fragment nowego filmu wytwórni Fox, czyli obrazu "X-Men: Apocalypse". W materiale tym widzimy jak Moira MacTaggert informuje Charlesa Xaviera oraz Havoka o istnieniu mutanta zwanego En Sabah Nur, czyli Apocalypse.

Komentarze:

czytaj dalej...

Dwa nowe spoty oraz okładka magazynu Cineplex z bohaterami X-Men: Apocalypse

2016-04-28 13:05:36 - Utek - źródło: ComicbookMovie

W sieci co i rusz pojawiają się nowe materiały promocyjne, kolejnej produkcji studia Fox, czyli filmu "X-Men: Apocalypse". Tym razem dostaliśmy dwa nowe telewizyjne spoty oraz okładkę magazynu "Cineplex" na, której widzimy dwojkę bohaterów tego obrazu o przygodach dzieci Atomu, czyli postaci Magneto oraz Profesora Charlesa Xaviera.

Komentarze:

czytaj dalej...

Who is Mosaic? po raz trzeci

2016-04-27 23:03:12 - Utek - źródło: ComicBookResources

Wydawnictwo Marvel codziennie wypuszcza kolejny fragment grafiki zapowiadającej tajemniczą historię pt. "Mosaic". Podobnie jest i tym razem. Kolejny fragment tej rysunkowej układanki ujrzał światło dzienne.

Komentarze:

czytaj dalej...

Poznajcie nową Quasar!

2016-04-27 23:01:30 - Utek - źródło: Newsarama

Kilka dni temu, poznaliśmy tożsamość kolejnej osoby, która przejmie pseudonim oraz moce Quasara. Dziś natomiast, pojawiły się w internecie przykładowe plansze, na których widzimy jej strój w pełnej okazałości.

Komentarze:

czytaj dalej...

Recenzja komiksu - Ludzie gniewu

2016-04-27 18:26:57 - Rodzyn

W ostatnich miesiącach na polskim rynku pojawiło się mnóstwo komiksów autorstwa Jasona Aarona. Czy "Ludzie gniewu" dorównują poziomem innym jego dziełom? 

Marvel Studios z kontrolą kreatywną nad Spider-Manem!

2016-04-27 18:12:50 - Dominik Nowicki - źródło: HeyUGuys

Podczas premiery "Captain America: Civil War" wypytano Kevina Feige'a o Spider-Mana. Dzięki temu poznaliśmy dosyć istotną informacje. Oprócz tego dostaliśmy wskazówkę kiedy powróci Nick Fury.

Komentarze:

czytaj dalej...

Nowe sceny z Black Panterem w kolejnym zwiastunie filmu Captain America: Civil War

2016-04-27 18:04:32 - Utek - źródło: ComicBookResources

W sieci pojawił się kolejny telewizyjny zwiastun filmu studia Marvel pt. "Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów" a w nim sporo nowych ujęć, wśród nich dostrzec możecie kilka z udziałem Czarnej Pantery.

Komentarze:

czytaj dalej...

Opis, zdjęcie oraz promo AoS 3x19 - " Failed Experiments”

2016-04-27 16:53:46 - Utek - źródło: ComicBookMovie

W internecie pojawił się opis, zdjęcie oraz zwiastun kolejnego odcinka serialu pt. "Agenci T.A.R.C.Z.Y.". Epizod ten zostanie wyemitowany 3 maja.
Uwaga materiały te zawierają spoilery!

Komentarze:

czytaj dalej...

Bohaterowie filmu X-Men: Apocalypse w nowych kostiumach

2016-04-27 16:53:44 - Utek - źródło: ComicBookMovie

W internecie pojawiły się kolejne materiały zwiastujące superprodukcję studia Fox, czyli film "X-Men: Apocalypse", na szczególną uwagę zasługuje fotografia przedstawiająca nowe kostiumy bohaterów jakich zobaczymy w tym obrazie o kolejnycyh przygodach ludzi z genem X. Uwaga zdjęcia te zawierają spoilery!

Komentarze:

czytaj dalej...

Kapitan Ameryka: wojna bohaterów - aktorzy o filmie

2016-04-27 16:53:02 - Utek - źródło: Informacja prasowa

Megaprodukcja pt. "Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów", to film, który przedstawi nam spektakularne starcia między superbohaterami, których już dobrze znamy z innych produkcji studia Marvel. Wśród nich mamy także postaci kobiece jak Black WidowScarlet Witch czy agentka Sharon Carter, które także będą miały ważną rolę do odegrania w tym obrazie, opowiadającym o nowych przygodach Steve'a Rogersa. Co ciekawego mają do powiedzenia wcielające się w nie aktorki - Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen i Emily VanCamp, tego dowiecie się z treści tego newsa.
  

Komentarze:

czytaj dalej...

Zapowiedzi komiksów z Marvel Now! od Egmontu do końca 2016 roku

2016-04-26 22:19:22 - Utek - źródło: AlejaKomiksu.com

Kilka dni temu pojawiły się zapowiedzi wydawnictwa Egmont dotyczące komiksów Marvela. Lista obejmuje tytuły, które ukażą się do końca tego roku. Wśród nich nie tylko kontynuacje znanych i lubianych przez polskiego czytelnika serii, jak m.in "New Avengers" czy "Deadpool", ale także zapowiedź nowych tytułów z inprintu Marvel Now! np. serii "Thor" czy eventu "Nieskończoność".

Komentarze:

czytaj dalej...

Who is Mosaic? po raz drugi

2016-04-26 19:52:41 - Dominik Nowicki - źródło: ComicBookResources

Pojawił się drugi teaser z serii "Who is Mosaic?". Tym razem kawałek puzzli ma Pajęczą tematykę.

Komentarze:

czytaj dalej...

Myszmasz #131

2016-04-26 19:41:39 - Krzycer

Tym razem tematem tygodnia jest przegląd małych, darmowych gier. W odcinku nie brakuje również bardziej komiksowych zagadnień - pojawia się omówienie "Maus" i cyklu "Valerian", prowadzący rozmawiają również o mającym powstać filmowym uniwersum Hasbro, mającym to i owo wspólnego z komiksami Marvela.

Komentarze:

czytaj dalej...

Figurki Black Widow oraz Ant-Mana z filmu Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów

2016-04-26 18:38:28 - Utek - źródło: ComicBookResources

W internecie pojawiły się zdjęcia kolejnych figurek, które znajdą się w sprzedaży z okazji premiery filmu studia Marvel zatytułowanego "Captain America: Civil War". Fotki przedstawiają postaci m.in Black Widow oraz Ant-Mana.

Komentarze:

czytaj dalej...

Nowe plakaty z filmu Captain America: Civil War

2016-04-26 18:37:55 - Utek - źródło: ComicBookResources

W sieci pojawiły się dwa nowe plakaty przedstawiające bohaterów najnowszego widowiska studia Marvel pt. "Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów". Zwróćcie szczególną uwagę na niewielkich rozmiarów postać Ant-Mana (siedzi na tarczy Steve'a Rogersa) na jednym z nich.

Komentarze:

czytaj dalej...

Kolejny spot filmu Captain America: Civil War - nowe sceny ze Spider-Manem!

2016-04-26 13:17:38 - Utek - źródło: ComicBookMovie

W sieci pojawił się nowy telewizyjny zwiastun filmu studia Marvel pt. "Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów" a w nim sporo nowych scen m.in z udziałem Spider-Mana!

Komentarze:

czytaj dalej...

Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów - kulisy produkcji

2016-04-26 12:03:51 - Utek - źródło: Informacja prasowa

Czy zastanawialiście się może jak wyglądają kulisy pracy nad tak wielką megaprodukcją jaką jest niewątpliwie film pt. "Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów"? Chcielibyście zobaczyć co mają na ten temat do powiedzenia reżyserzy oraz aktorzy tego obrazu o nowych przygodach Steve'a Rogersa, zatem zapraszam do zapoznania się treścią newsa.

Komentarze:

czytaj dalej...

Kto jest postacią z teasera Avengers Standoff?

2016-04-25 21:42:29 - Dominik Nowicki - źródło: Bleeding Cool

Niedawno w sieci pojawiła się grafika promująca powrót postaci, albo pojawienie się kogoś nowego. Dzięki Bleeding Cool mamy potwierdzenie o kim mówi teaser.

Komentarze:

czytaj dalej...

Who is Mosaic?

2016-04-25 21:33:56 - Dominik Nowicki - źródło: Bleeding Cool

Marvel wypuścił teaser nowego projektu. O co chodzi? Kogo dotyczy? Na odpowiedzi pewnie jeszcze poczekamy.

Komentarze:

czytaj dalej...

Kolejny sneak peak Aos 3x18 - " Singularity"

2016-04-25 21:01:20 - Utek - źródło: YouTube

W internecie pojawił się kolejny już klip z 18 odcinka 3 sezonu serialu "Agenci T.A.R.C.Z.Y." stacji ABC. Odcinek ten zostanie wyemitowany 26 kwietnia.

Komentarze:

czytaj dalej...

Rzut oka na Civil War II #0

2016-04-25 20:40:32 - Utek - źródło: Comic Vine

Jesteście ciekawi jak wygląda prolog do kolejnego eventu Marvela, czyli nowej odsłony Civil War? Jeśli tak, to możecie zobaczyć, jakie przykładowe strony z tego komiksu przygotował dla swoich czytelników Dom Pomysłów. Zeszyt ten ukaże się 18 maja, a jego autorami są Brian Michael Bendis oraz Olivier Coipel - duet twórców odpowiedzialnych za takie komiskowe hity jak House of M i Siege.

Nathan Fillion jako [spoiler] w Guardians of the Galaxy vol. 2

2016-04-25 20:39:13 - Dominik Nowicki - źródło: Reddit

Jeszcze przed premierą pierwszej części "Guardians of the Galaxy" mówiło się dużo o potencjalnym udziale Nathana Filliona. Skończyło się na bardzo drobnym cameo. Tymczasem mamy już informacje, że aktor pojawi się w drugiej części jako...

Komentarze:

czytaj dalej...

5 przemyśleń po ostatecznym zwiastunie X-Men: Apocalypse

2016-04-25 18:06:40 - Dominik Nowicki

20th Century Fox pokazało ostateczny zwiastun "X-Men: Apocalypse". Jakie ma po nim odczucia Undercik?


Znamy listę utworów z soundtracku do Civil War

2016-04-25 16:16:54 - Dominik Nowicki - źródło: ComicBook

W internecie znalazła się już oficjalna lista utworów, które znajdą się na płycie ze ścieżką dźwiękową filmu "Captain America: Civil War".

Komentarze:

czytaj dalej...

Nowy spot Captain America: Civil War

2016-04-25 16:10:59 - Dominik Nowicki - źródło: YouTube

Marvel wyprodukował kolejny spot telewizyjny promujący "Captain America: Civil War". Tym razem chwali się pozytywnymi recenzjami filmu.

Komentarze:

czytaj dalej...

Ostateczny zwiastun X-Men: Apocalypse

2016-04-25 15:57:58 - Dominik Nowicki - źródło: YouTube

W internecie pojawił się ostateczny zwiastun filmu "X-Men: Apocalypse".

Komentarze:

czytaj dalej...

Kolejne fotki z planu X-Men: Apocalypse

2016-04-25 11:54:50 - Utek - źródło: Różne

W sieci pojawiło się kilka nowych fotografii z planu megaprodukcji studia Fox pt. "X-Men: Apocalypse". Pokazują one postaci mutantów BlobaAngelaProfesora XavieraJean GreyCyclopsa oraz osobę reżysera tego obrazu, czyli Bryana Singera.

Komentarze:

czytaj dalej...

Nowe figurki z filmu Captain America: Civil War

2016-04-24 23:07:15 - Utek - źródło: CBR

Promocja filmu "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów" nie wiąże się tylko z nowymi plakatami, zwiastunami, oraz klipami z tego obrazu o nowych przygodach Steve'a Rogersa, ale także z nową linią zabawek, wśród których można znaleźć figurki przedstawiające bohaterów tej superprodukcji studia Marvel.

Komentarze:

czytaj dalej...

Sneak Peak AoS 3x18 - "The Singularity"

2016-04-24 23:06:28 - Utek - źródło: YouTube

W sieci pojawił się fragment kolejnego odcinka serialu stacji ABC, zatytułowanego "Agenci T.A.R.C.Z.Y". Epizod ten zostanie wyemitowany 26 kwietnia.

Komentarze:

czytaj dalej...

Film Inhumans bez daty premiery

2016-04-24 20:59:54 - Utek - źródło: CBR

Zapowiedziana na 12 lipca 2019 roku produkcja studia Marvel zatytułowana "Inhumans" została przesunięta na bliżej nie okreslony termin.

Komentarze:

czytaj dalej...

Recenzja Superior Spider-Man: Kłopoty z głową

2016-04-24 20:59:49 - Radziu

Różnica jakościowa między pierwszym tomem serii "Superior Spider-Man" (a właściwie bardziej Amazing Spider-Man…) a drugim była spora – pierwszy to typowy średniak, drugi świetna, zabawna rozrywka. Której stronie jest bliżej trzeciemu tomowi przygód Otto Octaviusa w ciele Petera Parkera? Przekonacie się o tym dzięki przeczytaniu tej recenzji.


Marvel Variant Covers #29

2016-04-24 20:55:27 - Utek - źródło: Comicvine

Jakie alternatywne okładki przygotował dla swoich czytelników Dom Pomysłów dla serii komiksowych wydanych w lipcu, tego dowiecie się z kolejnej odsłony rubryki Marvel Variant Covers, która powraca po krótkiej przerwie.

Komentarze:

czytaj dalej...

First Looks 27.04.2016

2016-04-23 11:44:54 - Utek

Co się stanie, gdy magia zniknie? Co wtedy zrobisz, gdy jesteś jednym z najpotężniejszych magów na Ziemi? Spróbujesz ją przywrócić? Czy ci się uda? Pewnie! Bo nazywasz się Stephen Strange!


Serial "Jessica Jones" z nagrodą Peabody Award!

2016-04-23 11:42:22 - Utek - źródło: Różne

Serial Marvela oraz platformy internetowej Netflix pt. "Jessica Jones" został wyróżniony nagrodą Peabody Awards przyznawaną za wybitne dokonania w przemyśle radiowym, telewizyjnym i internetowym.

Komentarze:

czytaj dalej...

Katalog postaci: Punisher - część 3

2016-04-23 08:01:08 - Avalon

Trzecia i zarazem ostatnia, a przynajmniej na razie, porcja aktualizacji postaci powiązanych z Punisherem i tym razem dopisała nam bardzo różnorodność. Poza standardowymi gangsterami, pojawia się w nich psychopata, który ma fetysz otoczania się "jeszcze ciepłymi ciałami", z manią czystości i mechaniczną protezą, radzieckiego psa, a także paru takich, którzy akurat mieli zwyczajnego pecha trafić na Franka. Poza nimi, warto zwrócić jeszcze uwagę, na najbardziej bezlistosnego dziennikarza jaki pracował w Daily Bugle, "mentora" Martina Soapa, pechowego francuskiego wojskowego, a także parę policjantów, którym zdarzyło się podjać parę złych decyzji oraz znajomego Franka z Wietnamu, który jednak nie odnalazł spokoju po wojnie. A przynajmniej do momentu, gdy Punisher rozwiązał jego problem, permanetnie. 

Komentarze:

czytaj dalej...

Clark Gregg i Hayley Atwell w show "Lip Sync Battle"

2016-04-22 07:39:15 - Utek - źródło: YouTube

Clark Gregg ("Agenci T.A.R.C.Z.Y") i Hayley Atwell ("Agentka Carter"), poza graniem w serialach Marvela, udzielają się także w innego typu produkcjach, nie zawsze tych poważnych. Jednym z takich programów jest "Lip Sync Battle", gdzie zaprezentowali swoje zdolności wokalne oraz sceniczne.

Komentarze:

czytaj dalej...

Robert Downey Jr. w obsadzie Spider-Man: Homecoming!

2016-04-21 23:13:43 - Utek - źródło: ComicBbookMovie

Gwiazda filmów Marvela Robert Downey Jr. powtórzy swoją rolę Tony'ego Starka aka Iron Mana w filmie o przygodach Człowieka Pająka.

Komentarze:

czytaj dalej...

Nowe zwiastuny filmu X-Men: Apocalypse

2016-04-21 22:17:42 - Utek - źródło: CBR

W sieci pojawiły się kolejne zwiastuny megaprodukcji studia Fox, czyli filmu "X-Men: Apocalypse". Materiały te pokazują nowe sceny oraz wnętrza instytutu w którym nauki pobiera nowe pokolenie mutantów.

Komentarze:

czytaj dalej...

Rzut oka na Civil War II #1

2016-04-21 22:12:11 - Utek - źródło: Comicosity

Dom Pomysłów zaprezentował przykładowe plansze z komiksu Civil War II #1, który ukaże się 1 czerwca. Twórcami tego zeszytu są Brian Michael Bendis (scenariusz) oraz David Marquez (rysunki).

Maisie Williams jako Wolfsbane?

2016-04-21 22:12:07 - Utek - źródło: Newsarama

W sieci krążą od jakiegoś czasu niepotwierdzone ploki, że aktorka Maisie Williams ("Gra o Tron", "Doktor Who"), wcieli się w postać mutantki Wolfsbane w filmie pt. "New Mutants".

Komentarze:

czytaj dalej...

Trailer eventu Civil War II

2016-04-21 17:10:15 - Utek - źródło: Newsarama

W kinach już niedługo zadebiutuje film "Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów", dla którego inspiracją była historia Civil War. Została ona wydana równo 10 lat temu. Teraz zdaniem Domu Pomysłów przyszedł czas, był powtórzyć jej wydawniczy sukces. Czas na nową wersję tej opowieści, czas na Civil War II. W newsie znajdziecie zwiastun nadchodzącego eventu.

Komentarze:

czytaj dalej...

Międzynarodowe zwiastuny oraz plakaty z filmu "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów"

2016-04-21 06:17:56 - Utek - źródło: Różne

Machina promocyjna superprodukcji studia Marvel pt. "Captain America: Civil War" coraz bardziej się rozpędza. Dostaliśmy już sporo różnorodnych materiałów promujących ten obraz, m.in. zwiastuny, klipy oraz plakaty. Przyszła pora, by pokazać kolejne spoty reklamujące nowe przygody Steve'a Rogersa.

Komentarze:

czytaj dalej...

Program Dni Fantastyki 2016

2016-04-20 21:24:05 - Avalon

Do rozpoczęcia tegorocznych Dni Fantastyki we Wrocławiu pozostały trzy tygodnie. Już teraz jednak goście konwentu mogą zapoznać się z jego programem.

Komentarze:

czytaj dalej...

Promo Agents of S.H.I.E.L.D 3x18 - "Singularity"

2016-04-20 20:30:29 - Utek - źródło: YouTube

W sieci pojawił sie zwiastun kolejnego odcinka serialu pt. "Agenci T.A.R.C.Z.Y." Epizod ten zostanie wyemitowany 26 kwietnia. Uwaga, ten materiał zawiera spoilery!

Komentarze:

czytaj dalej...

Kolejne zdjęcia z planu serialu "Iron Fist"

2016-04-20 20:30:02 - Utek - źródło: ComingSoon.net

W sieci pojawiło się sporo nowych zdjęć z planu zdjęciowego nowej produkcji platformy internetowej Netflix pt. "Iron Fist". Na zaprezentowanych w tym newsie fotografiach, możecie zobaczyć dwójkę bohaterów tego serialu, czyli Joy Meachum (Jessica Stroup) oraz Danny'ego Randa (Finn Jones).

Komentarze:

czytaj dalej...

Nowe plakaty promujące film "Captain America: Civil War"

2016-04-20 18:45:29 - Utek - źródło: CBR

Pojawiły się kolejne materiały promocyjne superprodukcji studia Marvel pt. "Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów". Tym razem są to plakaty promujące obraz, którego premiera już 6 maja.

Komentarze:

czytaj dalej...

Kolejni aktorzy dołączają do obsady "Iron Fista"

2016-04-20 11:15:07 - Utek - źródło: CBR

Ekipa serialu platformy Netflix pt. "Iron Fist" stale się powiększa. Tym razem do obsady dołączyli Jessica Stroup ("90210") oraz Tom Pelphrey ("Banshee").

Komentarze:

czytaj dalej...

Opis oraz spoilerowe zdjęcia z AoS 3x18 - "The Singularity"

2016-04-20 11:13:58 - Utek - źródło: SpoilerTV

W sieci pojawiły się spoilerowe fotografie oraz opis 18 odcinka trzeciego sezonu serialu stacji ABC zatytułowanego "Agenci T.A.R.C.Z.Y.". Epizod ten zostanie wyemitowany 26 kwietnia.

Komentarze:

czytaj dalej...

Halt, Hammerzeit #48!

2016-04-20 01:14:31 - Hammerzeit - źródło: Hammerzeit.pl

Witajcie, Avalonianie! Pomału zbliżamy się do pięćdziesiątego odcinka Hammerzeitu. Ale zanim to nastąpi, zapraszamy na dwutematyczny podcast, w którym omawiamy rzeczy bliskie Waszemu sercu. Startujemy rozbudowanym i chaotycznym komentarzem na temat trzech najgłośniejszych zwiastunów ostatnich dni. "Suicide Squad" wygląda naprawdę dobrze, "Doctor Strange" wygląda naprawdę poprawnie, zaś "Rogue One" wygląda tak, że naprawdę nie wiemy, co myśleć.

Komentarze:

czytaj dalej...

Eka Darville powróci w "Defenders"

2016-04-20 01:13:35 - Utek - źródło: ComicbookMovie

Aktor Eka Darville, który wcielał się w postać Malcolma, sąsiada oraz przyjaciela głównej bohaterki w serialu Netflixa pt. "Jessica Jones" powtórzy swoją rolę w "Defenders", czyli kolejnej produkcji przygotowywanej przez tę platformę internetową. 

Komentarze:

czytaj dalej...

Dwa sneak peaki z AoS 3x17 - "The Team"

2016-04-20 01:12:40 - Utek - źródło: YouTube

W sieci pojawiły się fragmenty kolejnego odcinka serialu stacji ABC pt. "Agenci T.A.R.C.Z.Y". Epizod ten zostanie wyemitowany 19 kwietnia.

Komentarze:

czytaj dalej...

Rzut oka na All-New All-Different Avengers #9

2016-04-19 11:12:39 - Utek - źródło: ComicbookMovie

Kiedyś, to Janet van Dyne była The Wasp, ale nic nie trwa wiecznie, czas na nowe pokolenie Mścicieli. Kim jest nowa Osa? Tego dowiecie się z komiksu All-New All-Different Avengers #9, którego autorami są Mark Waid (scenariusz) oraz Mahmud Asrar (rysunki). Zeszyt ten ukaże się 4 maja.

Pierwsze zdjęcia z planu "Iron Fista"

2016-04-19 11:08:22 - Utek - źródło: ComicbookMovie

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu produkcji platformy internetowej Netflix pt."Iron Fist". Na zaprezentowanych fotografiach widzimy Finna Jonesa ("Gra o Tron"), który wciela się w postać głównego bohatera tej produkcji, czyli Danny'ego Randa.

Komentarze:

czytaj dalej...

Avalon Pulse #450

2016-04-19 00:32:53 - Rodzyn

Nie był to najlepszy tydzień w komiksach Marvela, o czym świadczy wiele opinii zamieszczonych w tym wydaniu Pulse'a. Jednak nie bez wyjątku i jeżeli chcecie wiedzieć, na co najlepiej zwrócić uwagę, zajrzyjcie najpierw do opinii o pierwszym numerze nowej serii Moon Knighta.


Kolejny klip z filmu "Captain America: Civil War"

2016-04-19 00:30:33 - Utek - źródło: YouTube

Pojawił się kolejny fragment superprodukcji studia Marvel pt. "Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów", bedący zarazem reklamą samochodu Audi.

Komentarze:

czytaj dalej...

Myszmasz #130

2016-04-18 10:14:54 - Krzycer

W tym tygodniu prowadzący dyskutują o znaczeniach określenia "produkcja hollywoodzka". Tematy komiksowe pojawiają się przy okazji omawiania nowych zwiastunów ("Doctor Strange", "Suicide Squad") i zakończenia drugiej serii "iZombie". Do tego garść tematów niekomiksowych - podcast "Serial" oraz filmy: "The Town" i najnowsza "Księga dżungli".

Komentarze:

czytaj dalej...

Twórcy serialowego Daredevila stworzą Defenders

2016-04-18 10:04:40 - Utek - źródło: Newsarama

Platforma internetowa Netflix ogłosiła, że głównymi twórcami ich serialu pt. "Defenders", osadzonego w MCU, będą Douglas Petrie i Marco Ramirez, osoby odpowiedzialne na ogromny sukces obu serii o przygodach Daredevila. 

Komentarze:

czytaj dalej...

Tony Revolori w obsadzie Spider-Man: Homecoming

2016-04-18 10:03:47 - Utek - źródło: CBR

Aktor Tony Revolori ("Grand Budapest Hotel") dołączył do obsady kolejnej superprodukcji studia Marvel, czyli "Spider-Man: Homecoming", filmu o nowych przygodach Człowieka Pająka. 

Komentarze:

czytaj dalej...

Szkice koncepcyjne stroju oraz postaci Black Panthera

2016-04-17 21:36:02 - Utek - źródło: ComicbookMovie

Premiera megaprodukcji "Captain America: Civil War" coraz bliżej, a w związku z tym pojawiają się kolejne materiały promocyjne związane z tym obrazem. Tym razem są to szkice koncepcyjne stroju oraz postaci Czarnej Pantery

Komentarze:

czytaj dalej...

Living Tribunal #264

2016-04-17 21:35:29 - Rodzyn

Living Tribunal - wszechpotężny i wszechwiedzący kosmiczny byt, stworzony, aby sprawować pieczę nad całym uniwersum Marvela, zanim wyda swój osąd na temat jakiegoś wydania zbiorczego, zawsze na konsultację wzywa redaktorów Avalonu. 


First Looks 20.04.2016

2016-04-17 13:22:15 - Avalon

Ten tydzień stoi pod znakiem crossoverów - dwie części "Standoff", po jednej "Spider-Women" i "Apocalypse Wars", a do tego wielki finał równie wielkiego "Animal House". A Mighty Thor pojawia się w Spider-Man/Deadpool.


Katalog postaci: Punisher - część 2

2016-04-16 11:04:16 - Avalon

Kontynując prezentację nowych postaci powiązanych z Punisherem, przedstawiamy wam przede wszystkim, pokażną porcję gangsterów i różnej maści przestępców, którzy mieli nieszczęście spotkać Franka Castle. Poza nimi, warto jednak zwrócić uwagę na kultystę Dormammu, pechowych informatorów, irlandzkiego republikana oraz psiaka, nazwanego na cześć nieustępliwego pogromcy przestępców. 

Komentarze:

czytaj dalej...

"Deadpool 2" potwierdzony

2016-04-14 23:44:41 - S_O - źródło: Variety

Podczas odbywającego się w Las Vegas CinemaCon co-dyrektor Fox Studios, Stacey Snider, potwierdziła, że planują kontynuację filmowych przygód Wade'a Wilsona.

Komentarze:

czytaj dalej...

Dwa kolejne klipy z filmu "Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów"

2016-04-14 09:20:09 - Utek - źródło: YouTube

Premiera megaprodukcji "Captain America: Civil War" coraz bliżej, bo już 6 maja. Machina promocyjna coraz bardziej się rozkręca. Po zwiastunach i zdjęciach z planu przyszedł czas na kolejne fragmenty tego obrazu o przygodach Steve'a Rogersa. Tym razem są to dwa klipy pokazujące bohaterów tego kinowego superwidowska Marvela.

Komentarze:

czytaj dalej...

Recenzja - All-New X-Men: Zagubieni

2016-04-13 21:53:29 - Krzycer

W kolejnym tomie All-New X-Men przeniesieni w czasie bohaterowie stają twarzą w twarz z Uncanny Avengers, mierzą się z Mystique i debatują, czy "mutant" to brzydkie słowo. O tym, czy wyszedł z tego dobry komiks, przekonacie się czytając recenzję.


Promo 3x17 Agents od S.H.I.E.L.D

2016-04-13 19:05:10 - Utek - źródło: SpoilerTV

W sieci pojawił się zwiastun kolejnego odcinka serialu pt. "Agenci T.A.R.C.Z.Y.". Epizod, który zostanie wyemitowany 19 kwietnia, nosi nazwę "The Team".

Komentarze:

czytaj dalej...

Plakat filmu "Doctor Strange"

2016-04-13 19:04:53 - Utek - źródło: Newsarama

Dostaliśmy już pierwszy zwiastun filmu pt. "Doctor Strange" a dosłownie wczoraj pojawił się także oficjalny plakat tej megaprodukcji Marvela. Znajdziecie go w dalszej części newsa.

Komentarze:

czytaj dalej...

Prawie 9 minut spoilerowych materiałów z zza kulis "Captain America: Civil War"

2016-04-13 16:06:58 - Utek - źródło: ComicBookMovie.com

Promocja filmu "Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów" trwa w najlepsze. Twórcy tego obrazu co i rusz wypuszczają nowe materiały związane z tą produkcją. Tym razem coś dla miłośników spoilerów oraz pracy na planie filmowym. 

Komentarze:

czytaj dalej...

Oficjalny tytuł oraz logo nowego filmu o Spider-Manie

2016-04-13 16:01:22 - Utek - źródło: ComicBookMovie.com

Nadchodzący solowy film o przygodach Człowieka Pająka w końcu otrzymał oficjalny tytuł - "Spider-Man: Homecoming", zaprezentowano także logo, które będzie promować ten obraz. Jego premierę zaplanowano na 7 lipca 2017 roku.

Komentarze:

czytaj dalej...

David Wenham w serialu Iron Fist od Netfliksa

2016-04-13 16:00:57 - Utek - źródło: CBR

Aktor David Wenham ("Władca Pierścieni", "300"), dołączył do obsady kolejnej produkcji platformy internetowej Netflix pt. "Iron Fist". Wcieli się on w postać Harolda Meachuma - bezwględnego lidera korporacji.

Komentarze:

czytaj dalej...

"Doctor Strange": Pierszy trailer

2016-04-13 08:44:22 - S_O - źródło: youtube.com

Jednym z gości podczas najnowszego odcinka talk-showu Jimmy Kimmel Live był Benedict Cumberbatch. Odtwórca roli Doctora Strange'a zaprezentował podczas wywiadu pierwszy oficjalny trailer nowej megaprodukcji Marvela.

Komentarze:

czytaj dalej...

Zdjęcia z zza kulis filmu Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów

2016-04-13 08:39:19 - Utek - źródło: ComicbookMovie

Czy interesowało Was kiedyś, jak wygląda praca za kulisami filmów z MCU? Teraz macie możliwość przyjrzeć się bliżej powstawaniu tego typu megaprodukcji na przykładzie obrazu "Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów". W dalszej części tego newsa znajdziecie zdjęcia przedstawiające zaplecze realizacyjne oraz techniczne, począwszy od reżyserów, czyli braci Russo, scenarzystów, na osobach kaskaderów skończywszy. To właśnie dzięki pracy tych ludzi realizacja tego obrazu była możliwa.

Komentarze:

czytaj dalej...

Tessa Thompson w obsadzie filmu "Thor: Ragnarok"

2016-04-12 19:09:28 - Utek - źródło: BleedingCool.com

Według The Hollywood Reporter, aktorka Tessa Thompson ("Creed") zagra kluczową rolę w kolejnej produkcji studia Marvel, czyli obrazie pt. "Thor: Ragnarok". Premiera tego filmu zaplanowana jest na 3 listopada 2017 r.

Komentarze:

czytaj dalej...

Rzut oka na A-Force vol. 2 #5

2016-04-12 19:08:47 - Utek - źródło: Newsarama

Oto, jak prezentują się przykładowe strony z serii A-Force vol. 2 #5 wydawnictwa Marvel. Jej twórcami są Kelly Thompson (scenariusz) oraz Ben Cadwell (rysunki). Komiks ten ukaże się 4 maja.Avalon Pulse #449

2016-04-11 22:05:15 - Rodzyn

Ubiegła środa to debiut takich serii, jak Black Panther, Star Wars: Poe Dameron i Empress. Opinie o nich (i nie tylko) znajdziecie w nowym wydaniu Pulse'a.


I ty zostaniesz bohaterem

2016-04-11 22:00:06 - Avalon - źródło: Facebook

Już w ten weekend, 15-17 kwietnia, odbędzie się w Bytomiu 8. Międzygalaktyczny Zjazd Superbohaterów. Heroiczne alter ego gości nie są konieczne, ale mile widziane.

Komentarze:

czytaj dalej...

Plakat filmu "Captain America: Civil War" w wersji dla kin IMAX

2016-04-11 21:37:54 - Utek - źródło: ComicbookMovie

Premiera filmu "Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów" zbliża się wielkimi krokami. W związku tym pojawiają się kolejne informacje związane z tą produkcją. Jedną z nich jest news, iż w związku z emisją tej megaprodukcji w m.in w kinach IMAX przygotowano specjalny plakat stworzony z myślą o tego typu wielkoekranowych projekcjach. Jeśli jesteście ciekawi jak on się prezentuje, to zapraszam do dalszej części newsa.

Komentarze:

czytaj dalej...

Fragment filmu "Captain America: Civil War"

2016-04-11 16:16:20 - Utek - źródło: ComicbookMovie

W sieci pojawił się klip z superprodukcji studia Marvel, czyli "Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów". Zaprezentowany fragment przedstawia jedną z kluczowym scen akcji z tego filmu. Premiera obrazu o nowych przygodach Steve'a Rogersa zaplanowana jest na 6 maja. W rolę tytułową ponownie wcielił się Chris Evans.

Komentarze:

czytaj dalej...

Myszmasz #129

2016-04-11 16:16:19 - Krzycer

W tym tygodniu prowadzący rozmawiają o animacjach DC z przełomu wieków. Poza tym w odcinku znajdziecie przedpremierową opinię o filmie "High Rise", postpremierową dyskusję o "Inside Out" i wiele innych tematów.

Komentarze:

czytaj dalej...

Living Tribunal #263

2016-04-10 22:48:55 - Rodzyn

Living Tribunal - wszechpotężny i wszechwiedzący kosmiczny byt, stworzony, aby sprawować pieczę nad całym uniwersum Marvela, zanim wyda swój osąd na temat jakiegoś wydania zbiorczego, zawsze na konsultację wzywa redaktorów Avalonu. 


Grafiki koncepcyjne postaci Colossusa z filmu "Deadpool"

2016-04-10 22:11:46 - Utek - źródło: ComicbookMovie

Zaprezentowano szkice koncepcyjne postaci Colossusa, mutanta, który pojawił się w filmie studia Fox pt. "Deadpool". Grafiki te pokazują różne wersje jego stroju.

Komentarze:

czytaj dalej...

Kolejne materiały promujące film "Captain America: Civil War"

2016-04-10 08:51:03 - Utek - źródło: YouTube

W sieci pojawiło się kilka nowych materiałów promocyjnych nadchodzącej megaprodukcji studia Marvel, czyli filmu "Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów". Wśród nich kolejny spot telewizyjny, krótkie wywiady z twórcami oraz ekipą realizującą ten film. Każdy z tych materiałów wideo zawiera nowe sceny.

Komentarze:

czytaj dalej...

Sneak Peak AoS 3x16 - "Paradise Lost"

2016-04-10 00:22:54 - Utek - źródło: YouTube

W sieci pojawił się fragment nowego odcinka serialu pt. "Agenci T.A.R.C.Z.Y.". Kolejny epizod produkcji stacji ABC pojawi się już 12 kwietnia.

Komentarze:

czytaj dalej...

Opis oraz zdjęcia z AoS 3x17- "The Team"

2016-04-10 00:22:38 - Utek - źródło: SpoilerTV

Pojawiły się kolejne materiały promujące serial stacji ABC pt. "Agenci T.A.R.C.Z.Y.". Tym razem dotyczą one 17 odcinka trzeciego sezonu. Epizod ten zostanie wyemitowany 19 kwietnia.

Komentarze:

czytaj dalej...

Katalog postaci: Punisher - część 1

2016-04-09 10:38:45 - Avalon

W ramach zakończonego już jakiś czas temu, drugiego sezonu serialu Daredevil, zaczynamy prezentację nowych postaci z katalogu, powiązanych z jedną z najważniejszych person wspomnianego sezonu - Punishera. Nie za wiele ciekawego mogę powiedziec o samych postaciach, to przede wszystkim gangsterzy, a skoro mieli pecha natrafić na Punishera, to ich los jest przesądzony. Godniejsi uwagi są jedynie pewna sojuszniczka Punishera, członek irlandzkiej frakcji protestantów, który być może przeżył, przywódca gangu karłów oraz morderca, który przespał się z Martinem Soapem.

Komentarze:

czytaj dalej...

Plakaty z bohaterami filmu X-Men: Apocalypse

2016-04-09 07:35:11 - Utek - źródło: GeekTyrant.com

W sieci pojawiły się kolejne materiały promujące megaprodukcję studia Fox, czyli film "X-Men: Apocalypse". Tym razem są to plakaty przedstawiające bohaterów obrazu opowiadającego o kolejnych przygodach Dzieci Atomu. Premiera tej produkcji zaplanowana została w naszym kraju na 20 maja. 

Komentarze:

czytaj dalej...

First Looks 13.04.2016

2016-04-09 07:34:38 - Utek

Interesują was nowe przygody byłego herolda Galactusa, jesteście ciekawi, co też porabiają Rocket Raccon oraz Groot, a może jednak wolicie przygody Mścicieli? To już Wy musicie zdecydować, a jest w czym wybierać wśród tytułów, jakie wyda w najbliższą środę wydawnictwo Marvel. 

Rzut oka na Captain America: Sam Wilson #8

2016-04-08 05:50:07 - Utek - źródło: Marvel.com

Marzyliście kiedyś, by zobaczyć wspólne przygody kilku Kapitanów Ameryka, tych byłych i obecnych? Teraz macie właśnie taką możliwość, bo na łamach komiksu Captain America: Sam Wilson #8 możecie zobaczyć ich razem w akcji. Twórcami tego zeszytu są Nick Spencer (scenariusz) oraz Paul Renaud (rysunki). Komiks ten ukaże się 4 maja.


Zwiastun "Star Wars: Rogue One"

2016-04-07 17:48:59 - Utek - źródło: YouTube

W sieci pojawił się zwiastun filmu "Łotr Jeden. Gwiezdne wojny - historie". Jest, to kinowy prequel wydarzeń pokazanych w IV Epizodzie "Gwiezdnych Wojen: Nowej Nadziei". W jedną z głównych ról zagra w nim Felicity Jones ("Teoria wszystkiego", "Niesamowity Spider-Man 2"). Premiera tego obrazu zaplanowana jest na grudzień tego roku.

Komentarze:

czytaj dalej...

"Ludzie gniewu" od Mucha Comics

2016-04-07 17:48:56 - S_O - źródło: Informacja prasowa

Za tydzień, w czwartek 14 kwietnia, na polskim rynku nakładem Mucha Comics pojawi się tom "Ludzie gniewu". Historia Jasona Aarona z ilustracjami Rona Garney'a i kolorami Matta Milli oryginalnie został wydany przez Marvela w 2014 w imprincie Icon.

Komentarze:

czytaj dalej...

Rzut oka na Star Wars vol. 2 #18

2016-04-07 17:37:38 - Utek - źródło: Newsarama

Marvel zaprezentował przykładowe strony z kolejnego numeru przygód Lei, Hana oraz Luke'a, czyli Star Wars vol. 2 #18. Zeszyt ten ukaże się 27 kwietnia, jego twórcami są Jason Aaron (scenariusz) oraz Leinil Francis Yu (rysunki).Rzut oka na The Punisher vol. 7 #1

2016-04-07 00:01:07 - Utek - źródło: Comicosity

Frank Castle powraca z nowymi przygodami w zupełnie nowej serii, której autorami są Becky Cloonan (scenariusz) oraz Steve Dillon (rysunki). Komiks ten zostanie wydany 4 maja. Promo, zdjęcia oraz opis AoS 3x16 - "Paradise Lost"

2016-04-07 00:00:48 - Utek - źródło: SpoilerTV

W sieci pojawiły się nowe materiały promujące kolejny odcinek serialu stacji ABC, czyli "Agentów T.A.R.C.Z.Y". Epizod ten zostanie wyemitowany 12 kwietnia.

Komentarze:

czytaj dalej...

Jeźdźcy Apokalipsy z "X-Men: Apocalypse"

2016-04-06 00:04:07 - Utek - źródło: GeekTyrant.com

W sieci zaprezentowano nowe grafiki promocyjne najnowszego filmu ze studia Fox, czyli "X-Men: Apocalypse". Na zamieszczonych materiałach widzimy czterech Jezdzców Apokalipsy, z którymi zmierzą się bohaterowie tego obrazu.

Komentarze:

czytaj dalej...

Avalon Pulse #447-448

2016-04-06 00:03:12 - Rodzyn

Podwójne wydanie Pulse'a i podwójna dawka opinii o komiksach. Co w ubiegłych tygodniach zainteresowało naszych forumowiczów? 


Szkice koncepcyjne z "Captain America: Civil War"

2016-04-05 17:03:19 - Utek - źródło: ComicbookMovie

W sieci pojawiło się kilka nowych szkiców koncepcyjnych z megaprodukcji studia Marvel zatytułowanej "Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów".

Komentarze:

czytaj dalej...

Myszmasz #128

2016-04-04 17:40:23 - Krzycer

W tym tygodniu podcast poświęcony jest w całości adaptacjom komiksów DC. Gwoździem programu jest oczywiście "Batman v Superman", ale wcześniej prowadzący rozmawiają o występie Flasha w serialu "Supergirl" i o animacji "Justice League vs. Teen Titans".

Komentarze:

czytaj dalej...

Rzut oka na Doctor Strange: Last Days Of Magic

2016-04-03 22:21:45 - Utek - źródło: CBR

Marvel zaprezentował przykładowe strony z komiksu Doctor Strange: Last Days Of Magic. Jego autorami są m.in Jason Aaron oraz Leonardo Romero. Zeszyt ten ukaże się 27 kwietnia.Rzut oka na Daredevil vol. 5 #6

2016-04-03 22:21:23 - Utek - źródło: Comicosity

Wydawnictwo Marvel zaprezentowało przykładowe strony z komiksu Daredevil vol. 5 #6. Zeszyt ten ukaże się 27 kwietnia, jego twórcami są Charles Soule (scenariusz) oraz Matteo Buffagni (rysunki).
Nowe zdjęcia z planu Doctor Strange

2016-04-03 18:13:09 - Utek - źródło: ComingSoon.net

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z planu megaprodukcji studia Marvel pt. "Doctor Strange". Zaprezentowane fotografie powstały na planie w Nowym Jorku. Na fotkach widzimy głównego bohatera tego filmu, w tej roli Benedict Cumberbatch ("Sherlock", "Gra tajemnic", "Star Trek: W ciemność"), oraz Barona Mordo w, którego postać wciela się Chiwetel Ejiofor ("Zniewolony", "Marsjanin", "2012").

Komentarze:

czytaj dalej...

Marvel Variant Covers #28

2016-04-03 18:12:15 - Utek - źródło: Comic Vine

Warianty okładkowe dla tytułów, które zostaną wydane przez Marvela w czerwcu, stanowią zawartość obecnej odsłony rubryki Marvel Variant Covers. Wiele z nich to alternatywne covery związane z eventem Civil War II 

Komentarze:

czytaj dalej...

Obsadzono kolejną postać w serialu Iron Fist!

2016-04-03 03:34:30 - Utek - źródło: CBR

Jak informuje Entertainment Weekly, aktorka Jessica Henwick ("Star Wars: Force Awakens") wcieli się w nowej produkcji platformy internetowej Netflix zatytułowanej "Iron Fist" w postać eskpertki sztuk walki Collen Wing.


Komentarze:

czytaj dalej...

"Dead No More" - zapowiedź nowej historii w świecie Spider-Mana

2016-04-03 03:32:26 - Utek - źródło: Newsarama

Marvel ostatnio wypuszczał treasery przedstawiające superłotrów oraz postaci związane z historią Spider-Mana. Okazało się, że połączone razem w jeden obrazek, którego twórcą jest Alexander Lozano, są zapowiedzią nie tylko kolejnego ważnego rozdziału w życiu naszego ulubionego Człowieka Pająka, zatytułowanego "Dead No More", ale przede wszystkim powrotem zza grobu jednego z jego największych wrogów. O kogo chodzi, tego dowiecie się z zawartości newsa.

Komentarze:

czytaj dalej...

Recenzja serialu "Daredevil" - Sezon Drugi - Kminek

2016-04-02 18:44:05 - Kminek

Marvel ma jaja.
Do tego krótkiego, ale jakże treściwego komunikatu sprowadzała się moja recenzja pierwszego sezonu "Daredevila".
"AKA Jessica Jones" tylko to potwierdziła.
A drugi sezon przygód Człowieka Bez Strachu udowadnia, że ma też pomysł, jak te "jaja" umiejętnie wyeksponować (chociaż nie bez zgrzytów).

Kolejny sneak peek AoS 3x15 -"Spacetime"

2016-04-02 18:41:20 - Utek - źródło: YouTube

W sieci pojawił się nowy fragment kolejnego odcinka serialu stacji ABC pt. "Agenci T.A.R.C.Z.Y.". Epizod ten zostanie wyemitowany 5 kwietnia.

Komentarze:

czytaj dalej...

First Looks 06.04.2016

2016-04-02 14:36:28 - Utek

Czy gdy jesteś władcą pewnego małego afrykańskiego państwa, to znajdziesz czas, by walczyć w obronie Ziemi jako jeden z Mścicieli? Czy twoją wielką miłością może być mutantka kontrolująca pogodę? Czy jesteś gotów na walkę o swoje królestwo, gdy zagraża mu kolejne niebezpieczeństwo? Jeśli na te wszystkie pytania odpowiedziałeś twierdząco, to jesteś T'Challą, Czarną Panterą i to właśnie twoim zadaniem jest zadbać o swój lud!

Rzut oka na Squadron Supreme vol. 4 #6

2016-04-02 14:35:43 - Utek - źródło: Comicosity

Oto, jak prezentują się przykładowe strony z komiksu Squadron Supreme vol. 4 #6, który ukaże się 27 kwietnia. Jego twórcami są James Robinson (scenariusz) oraz Leonard Kirk (rysunki).

Katalog postaci - Agent X

2016-04-02 10:24:51 - Avalon

W dzisiejszym wydaniu, dokonamy uzupełnienia postaci, występującyh na łamach serii Agent X, poprzedzonych ostatnią bandą dziwaków, którzy mieliście okazje poznać tydzień temu. Chociaż zestaw postaci, prezentuje się teraz raczej normalnie, to jednak znajdzie się też kilka specyficznych osobistości, min. kolekcjonerzy bielizny, niewidzialni ludzie, najemnicy o nietypowych pseudonimach oraz córeczki złoczyńców, którzy ku zdziwieniu niektórych, najwyrażniej okazali się hetero. 

Komentarze:

czytaj dalej...

Sprostowanie

2016-04-02 02:41:50 - Avalon

W tym roku, przy okazji premiery "Batman v Superman", postanowiliśmy uczcić Dzień Żartów w nietypowy sposób - skupiając się na "konkurencyjnym" DC. Choć może to zawieść niektórych naszych czytelników, nie planujemy na chwilę obecną rozszerzania działalności na inne wydawnictwa komiksowe.


Dziękujemy serwisowi Bat Cave za pomoc i udostępnienie artykułów.

Rzut oka na Avengers Standoff: Assault on Pleasant Hill Omega

2016-04-01 00:17:08 - Utek - źródło: Comicosity

Wydawnictwo Marvel zaprezentowało przykładowe strony z komiksu  Avengers Standoff: Assault on Pleasant Hill Omega. Zeszyt ten ukaże się 27 kwietnia a jego autorami są Nick Spencer (scenariusz) oraz Daniel Acuna (rysunki).


Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.