Avalon » Archiwum » Listopad 2005

Archiwum wiadomości: Listopad 2005

Nova Roma - part one

2005-11-27 01:00:00 - Moonlight

Wydawałoby się, że wycieczka do Ameryki Południowej pozwoli odpocząć członkom grupy po ostatniej konfrontacji z Viper. Niestety, okazuje się, że będą musieli oni stawić czoła Hellfire Club, który zainteresowany jest rodziną Sunspota.

New Mutants #7
New Mutants #8

Bios: Siryn

2005-11-25 01:00:00 - Gil

Zastanawiałem się, co napisać o naszej gwieĽdzie wieczoru, więc zapytałem o opinię Deadpoola. Wade najpierw obślinił maskę od wewnątrz, potem mlasnął dwa razy, śpiewnie westchnął "Reeeed..." i gdzieś pobiegł. Z braku opinii eksperta napiszę więc krótko: Przed Wami dziewczyna o głosie jak dzwon! Siryn!

Hidden Years

2005-11-20 01:00:00 - Gokuma

Zanim pojawił się Onslaught, zanim przebudził się Apocalypse, zanim rozegrała się tragedia Phoenix i Dark Phoenix... Była sobie grupka obdarzonych niezwykłymi mocami nastolatków i jeden mężczyzna chcący zmienić świat na lepsze. Znacie? Nie sądzę. Wiele dotąd było przed wami Ukryte...

Hidden Years #1
Hidden Years #2
Hidden Years #3
Hidden Years #4

Zapowiedzi: luty 2006

2005-11-19 01:00:00 - Gil Galad

Z przyczyn obiektywnych nieco spóĽnione, ale nie mniej aktualne lutowe zapowiedzi wreszcie są. W tym miesiącu otrzymamy 24 pozycje spod znaku X, w tym dwie nowości i jednego speciala oraz serię szoków (tak przynajmniej obiecują).

Sentinels!

2005-11-15 01:00:00 - White King

Ledwo udało się powstrzymać Juggernauta, a już na horyzoncie pojawił się nowy przeciwnik - Bolivar Trask. Przedstawiamy wam historię, w której po raz pierwszy pojawiły się jego twory: Master Mold i Sentinels.

Uncanny X-Men #14
Uncanny X-Men #15
Uncanny X-Men #16

In Your Room

2005-11-12 01:00:00 - Gil Galad

X-Pose #12 - In Your Room tym różni się od poprzednich części mojej serii, że jest impresją, powstałą w bardzo krótkim czasie, pod wpływem nałożenia się doznań z różnych Ľródeł. Zapraszam więc do zapoznania się z tym trochę dziwnym eksperymentem fabularnym z lekką nutką filozoficznej psychodramy ;)

Sentry

2005-11-12 01:00:00 - Lex

Nadrabiamy zaległości i przedstawiamy wam kolejne numery "New Avengers". Tym razem historia o najbardziej tajemniczym i najpotężniejszym członku grupy - Sentrym.

New Avengers #7
New Avengers #8
New Avengers #9
New Avengers #10

Mutant też człowiek...

2005-11-06 01:00:00 - Gil Galad

... takim właśnie jednym zdaniem można by opisać to, o czym traktuje poniższa miniseria. Sześć nowel i sześć postaci z różnych zakątków świata, sześć odmiennych sytuacji i jeden wspólny problem - mutanci. Poczytajcie sobie i niech Wam się łza w oku zakręci na wspomnienie krótkiego okresu, kiedy to Marvel wydawał naprawdę wartościowe historie.

Muties #1
Muties #2
Muties #3
Muties #4
Muties #5
Muties #6

Cajun

2005-11-06 01:00:00 - Niphredil

"Bikoz ju demanded it", jak powiedzieliby w Marvelu, czyli na życzenie czytelników i z Waszego wyboru, prezentujemy dzisiaj drugi swojski fanfik, który będzie się ukazywał cyklicznie na Avalonie. Jego autorką jest Niphredil, a głównym bohaterem... no, zgadnijcie? A poniewasz większy fragment pierwszej części ukazał się w konkursie, dzisiaj część pierwsza i druga.

Wrześniowa lista sprzedaży

2005-11-04 01:00:00 - Lex - źródło: ICv2

Początek listopada to dobry moment na wspominanie przeszłości, więc przy okazji tej listy cofniemy się ładnych parę lat wstecz i zajmiemy się wydawnictwem TM-Semic. W czasach gdy część czytelników naszej strony ledwo co umiała czytać, a część chodziła jeszcze w pieluchach, na polski rynek weszły amerykańskie miesięczniki. Poziom wydawanych przez TM-Semic serii był bardzo różny, ale to właśnie to wydawnictwo wprowadziło do naszego kraju najważniejsze tytuły zza oceanu.

God Loves, Man Kills

2005-11-01 01:00:00 - Gil Galad

Trzymałem ten tekst na dysku przez długi czas, zastanawiając się nad odpowiednim momentem, by umieścić go na stronie. I oto nadszedł. Trudno o lepszy dzień na zamieszczenie historii o życiu i śmierci, niż dzień zadumy nad życiem i śmiercią. Przed Wami: X-Men: God Loves, Man Kills.

Crossover: Onslaught

2005-11-01 01:00:00 - Gil Galad

Być może zauważyliście, że od dziś operujemy w nowej szacie, którą zawdzięczamy uprzejmości Ghaeza i WeeGee. Kombinowałem więc, co najlepiej będzie pasowało do nowego wizerunku i oblicz tych dwóch panów powyżej, a odpowiedĽ nasunęła się sama. Niestety, Idanow jest chwilowo niedostępny, więc musiałem sam stworzyć opis crossa, przez co jest pozbawiony streszczenia w pigułce, ale mam nadzieję, że powrót numerów, które przez jakiś czas były poza obiegiem, wynagrodzi Wam to.
Onslaught powraca!

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.