Avalon » Archiwum » Lipiec 2005

Archiwum wiadomości: Lipiec 2005

Multiple options

2005-07-31 02:00:00 - Gil Galad

James Arthur Madrox był w swojej karierze członkiem X-Factor i X-Corps, ale jak się okazuje, zajmował się jednocześnie wieloma innymi rzeczami. Najtrudniejsze zadanie wydaje się jednak być dopiero przed nim, oto bowiem musi rozwiązać zagadkę zabójstwa... samego siebie. Ale dla Multiple Mana, to nie nowina. Zobaczcie początek nowego wcielenia X-Factor:

Madrox #1
Madrox #2
Madrox #3
Madrox #4
Madrox #5

X3 News

2005-07-29 02:00:00 - Lex

Produkcja "X3" wreszcie ruszyła! Mamy dla was informacje o rozpoczętych zdjęciach, aktorach grających role Shadowcat, Angela i kilku innych postaci, a także opinię Aviego Arada o krytyce Bretta Ratnera.

Komentarze:

czytaj dalej...

Sekrety "HoM"

2005-07-27 02:00:00 - Lex - źródło: "Secrets of HoM"

Wydany w zeszłym tygodniu one-shot "Secrets of House of M" jest swojego rodzaju encyklopedią zawierająca informacje o losach najważniejszych postaci crossovera. Przedstawiamy wam najistotniejsze z nich.

Komentarze:

czytaj dalej...

Zapowiedzi: paĽdziernik

2005-07-24 02:00:00 - Gil Galad

Przed Wami jeszcze ciepłe pażdziernikowe zapowiedzi komiksów Marvela. W tym miesiącu kończy się House Of M, ale nie spodziewajcie się jeszcze powrotu do normy.

Co po "HoM "?

2005-07-21 02:00:00 - Lex - źródło: Marvel

"House of M" dopiero w tym tygodniu mija półmetek, ale Marvel nie marnuje czasu i już informuje o projektach, które planuje po zakończeniu tego crossovera. Redaktor Tom Breevort zdradził nazwy kilku nowych miniserii, które ukażą się jesienią.

Komentarze:

czytaj dalej...

New "New X-Men"

2005-07-17 02:00:00 - Lex - źródło: Pulse

Po "House of M" status quo nowej generacji mutantów ulegnie poważnej zmianie. Twórcy dotychczasowych historii spod znaku "New Mutants"/"New X-Men" Nunzio DeFillippis i Christina Weir zostaną zastąpieni przez Craiga Kyle'a i Chrisa Yosta. Pierwsza historia ich autorstwa będzie związana z tragicznymi wydarzeniami podczas "House of M". Redaktor Mike Marts wyjaśnia, że reperkusje "HoM" wymuszą zmianę składu grupy.

Komentarze:

czytaj dalej...

Króliczki, rosomaki i... ONA

2005-07-17 02:00:00 - Gil Galad

Kic... kic... One tu są... Wszędzie są... kic... kic... I ta pani co mleczko polewa... bul... bul... I ten warczący włochaty brutal... grr... I jeszcze ten, co rzuca różnymi rzeczami... ziuu... Doktorze! Ratunku! Doktorze! *BONG!* Terapia zakończona. Ale to dopiero początek...

Deadpool #26
Deadpool #27
Deadpool #28

Powrót "X-Factor"

2005-07-17 02:00:00 - Lex - źródło: Pulse

We wczorajszym raporcie z konwentu Comic-Con informowaliśmy, że jesienią powróci "X-Factor". Ten popularny kiedyś tytuł zostanie odświeżony przez Petera Davida i Ryana Sooka. Opiekę redaktorską nad nowym projektem sprawować będzie Andy Schmidt, który zdradził w jakich okolicznościach narodził się pomysł powrotu "X-Factor" i czego możemy oczekiwać po nowej serii.

Komentarze:

czytaj dalej...

San Diego Comic-Con cd.

2005-07-16 02:00:00 - Lex - źródło: Pulse

Kolejny panel podczas San Diego Comic-Con poświęcony był w całości X-Men i „House of M”. Pojawiło się sporo informacji o nowych seriach i planach Marvela po zakończeniu obecnego crossovera.

Komentarze:

czytaj dalej...

San Diego Comic-Con

2005-07-15 02:00:00 - Lex - źródło: Comix-Fan

Wczoraj oficjalnie rozpoczęło się San Diego Comic-Con, czyli największy konwent komiksu amerykańskiego. Pierwszy panel Marvela poświęcony był linii Ultimate. Oto, co zdradzili redaktor naczelny Joe Quesada i scenarzyści poszczególnych serii.

Komentarze:

czytaj dalej...

Okładki "House of M" #4

2005-07-12 02:00:00 - Lex - źródło: Newsarama

W zeszłym tygodniu poznaliśmy zakończenie "House of M" #3, które miało "wstrząsnąć Internetem". Na szczęście Internet przeżył jakoś tą "niesamowitą niespodziankę" i ma się dobrze. Większość fanów dowiedziała się już, że po chwilowym pobycie w zaświatach powrócił Hawkeye, więc Marvel ujawnił ukrywane do tej pory ilustracje do "HoM" #4.

Dwa kroki wstecz

2005-07-09 02:00:00 - Gil Galad

Wczoraj pożegnaliśmy oficjalnie Kumosa, więc czas, abyśmy oficjalnie powitali na pokładzie White Kinga, który na początek zajmie się uzupełnianiem serii Uncanny X-Men.
Cofamy się do wczesnych lat działalności grupy, by zobaczyć, jak młodzi mutanci stawili czoła Namorowi, Blobowi i Unusowi, a przy okazji pokrzyżowali plany Mistrza Magnetyzmu.

Uncanny X-Men #6
Uncanny X-Men #7
Uncanny X-Men #8

Bios: Scarlet Witch

2005-07-08 02:00:00 - Idanow

Wanda Maximoff... czy może Lehnsherr? Mutantka czy czarownica? Bohaterka czy morderczyni? Wariatka czy ofiara własnej potęgi? Na te pytania musicie odpowiedzieć sobie sami, ale trochę Wam w tym pomożemy. Czy można pomyśleć o lepszej chwili na przedstawienie biosa Scarlet Witch?

...pożegnań finał.

2005-07-07 02:00:00 - Kumos

Przed wami śmierć Colossusa i pożegnanie z nim Kitty Pryde, choć dziś już wiemy za sprawą Jossa Whedona że wszystko odbyło się zupełnie inaczej, ponadto trochę o stosunkach łączących Cyclopsa z Corsairem.
No i na zakończenie kilka słów ode mnie. Według moich obliczeń w ciągu 2 i pół roku dostarczyłem wam ponad 750 streszczeń, czyli dość grubą książkę. Chyba to dobry moment aby powiedzieć do widzenia, przeprosić za miliony literówek, podziękować za współpracę - a teraz BAMF! I już mnie tu nie ma.

Uncanny X-Men #390
X-Men #110
Uncanny X-Men #391

...pożegnań ciąg dalszy...

2005-07-04 02:00:00 - Kumos

Dzisiaj rozwiązanie wątków nagromadzonych w poprzednich numerach pod znamiennym tytułem "Epitaph". Jednocześnie rozstajemy się z X-Force, bowiem od kolejnego numeru występy w tytule rozpoczęli mutanci znani póĽniej jako X-Statix.

X-Force #114
X-Force #115

Knajpiane pogaduchy kompanii X-Pose

2005-07-03 02:00:00 - Gil Galad

Czasami nawet bohaterowie potrzebują wolnego wieczoru, żeby wyskoczyć na piwo i pogadać o życiu... Zwłaszcza o życiu jednego z nich. Lekko spóĽniona, ale wciąż urzekająca historia Guardiana w One Night At Harry's.

Zapowiedzi: wrzesień

2005-07-02 02:00:00 - Gil Galad

Wrześniowe zapowiedzi komiksów Marvela pojawiły się wprawdzie tydzień temu, ale mieliśmy skromną nadzieję, że ujawnione zostanie więcej okładek. Niestety, im bliżej końcówki House Of M, tym więcej irytujących blanków w zapowiedziach.

Pożegnania czas zacząć...

2005-07-01 02:00:00 - Kumos

...czyli pora na napisy końcowe. Przed wami streszczenie finałowego numeru serii Generation X.

Generation X #75

"Wolverine: Essential" w Polsce

2005-07-01 02:00:00 - Lex - źródło: Mandragora

Mamy dobrą wiadomość dla polskich fanów Wolverine'a: jesienią do księgarni trafi kolekcjonerskie wydanie "Essential: Wolverine". Album będzie miał aż 544 strony, twardą okładkę i czarno-białe rysunki. Koszt komiksu, który zawierać będzie historie z "Wolverine'a" vol. 2 #1-23, wyniesie 79,90 zł.

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.