aktualności

 
 
First Looks 21.03.2018

2018-03-18 16:37:29 - Łukasz Świniarski

Trzeci numer minieventu Doctor: Strange Damnation - drużyna Wonga kontra kilku bohaterów Marvela zamienionych w Ghost Riderów, Mighty Thor #705, gdzie Jane Foster staje w obronie Asgardii nawet gdy kosztować to będzie jej życie, oraz siódmy numer Runaways z tytułową drużyną w końcu w komplecie! To tylko niektóre z tytułów, jakie wyda Marvel w przedostatnią środę marca.

Katalog postaci - G część 2

2018-03-18 15:51:11

Druga odsłona literki G, pozwala się zapoznać ze zgrają róznorodnych postaci, takimi jak: dyktator wyspiarskiego państewka, szalona artystka, przyrodnia matka Bastiona, najnowszy Giant-Mana, kolejny nazistowski zbrodniarz, najwierniejszy podwładny Nebuli (który o dziwo nie znalazł się w flimach), członek kartelu przestępczego Zodiac, latający Ghost Rider, ucieleśnienie calego panteonu kosmicznych bóstw i wieloma innymi. Mam nadzieję, że każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie. 

Komentarze: czytaj dalej...

Shadow King nadchodzi - nowe zdjęcia oraz informacje o 2. sezonie serialu Legion

2018-03-18 15:28:17 - Łukasz Świniarski - źródło: EntertainmentWeekly

Po ponad rocznej przerwie z nowymi odcinkami już 3. kwietnia powraca serial Legion. Drugi sezon produkcji stacji FX pokaże wydarzenia po rocznym przeskoku czasowym. Poznamy nowych bohaterów, w tym prawdziwy wygląd Amahla Farouka - Shadow Kinga (Navid Negahban). Nowy sezon ma liczyć 11 odcinków.

Komentarze: czytaj dalej...

Avengers Wojna bez granic - polskie zwiastuny z dubbingiem oraz napisami

2018-03-18 15:22:55 - Łukasz Świniarski - źródło: YouTube

Kilka dni temu pojawił się zwiastun filmu Avengers: Infinity War, zadebiutowały również jego lokalne wersje m.in. w języku polskim (dubbing, napisy). Przypominamy, że premiera Avengers: Wojny bez granic już 26 kwietnia.

Komentarze: czytaj dalej...

Recenzja komiksu - Harbinger Wars - S_O (AvalonPlus)

2018-03-18 15:11:42 - S_O

Pora na recenzję pierwszego crossovera odświeżonego Uniwersum Valiant. Na łamach Harbinger Wars spotkali się bohaterowie omawianych już wcześniej przez nas serii Bloodshot i Harbinger. Jak zdaniem S_O prezentuje się ten event i jego tie-ny? 

Nowe stroje członków Fantastycznej Czwórki i spoilery z Marvel 2-In-One #4

2018-03-17 18:36:39 - Redakcja - źródło: Różne

W czwartym numerze serii Marvel 2-In-One autorstwa Chipa Zdarsky'ego i Valerio Schiti pojawiły się nowe kostiumy Johnny'ego Storma i Bena Grimma. Twórcy komiksu zaprezentowali także projekty strojów, jakie założyli bohaterowie, których Ci spotkali w alternatywnej rzeczywistości. To i kilka spoilerów z serii znajdziecie w rozwinięciu newsa.

Komentarze: czytaj dalej...

Cztery nowe figurki LEGO Brickheadz z bohaterami filmu Avengers: Infinity War

2018-03-17 16:42:35 - Rodzyn - źródło: Bleeding Cool

LEGO zaprezentowało cztery nowe figurki Brickheadz, które towarzyszyć będą premierze filmu Avengers: infinity War. Ich cena to $10, a pojawią się na rynku 1 kwietnia. Nowe figurki to kolejno Iron Man w nowej zbroi, Thanos, Star-Lord i Gamora. Dołączą oni tym samym do już obecnych w tej serii Black Widow, Kapitana Ameryki, Hulka i Iron Mana. 

Komentarze: czytaj dalej...

Komiksowy przegląd tygodnia - 17.03.18

2018-03-17 16:42:06 - Rodzyn - źródło: CBR, Bleeding Cool

Nie wszystkie wiadomości jakie dotyczą Uniwersum Marvela, czy to komiksowego czy filmowego udaje nam się Wam od razu zaprezentować. By nadrobić zaleglości, w każdą sobotę będziemy prezentować Wam od teraz zbiorczo te co ciekawsze newsy, które w danym tygodniu nie pojawiły się wcześniej na naszej stronie. Dajcie znać co sądzicie o takiej formie. 

Komentarze: czytaj dalej...

Ostateczny zwiastun oraz nowy plakat Avengers: Infinity War

2018-03-16 16:19:35 - Łukasz Świniarski - źródło: YouTube

Pojawił się ostateczny zwiastun Avengers: Wojna bez granic. Przy okazji premiery zaprezentowano także nowy plakat. Oba materiały stanowią zawartość newsa. Premierę filmu zaplanowano na 26 kwietnia.

Komentarze: czytaj dalej...

Szkice koncepcyjne do nowej serii Tony Stark: Iron Man

2018-03-16 10:32:22 - Redakcja - źródło: Marvel

W tym tygodniu Marvel zaprezentował kilka grafik koncepcyjnych stworzonych przez Valerio Shiti do zapowiedzianej niedawno serii Tony Stark: Iron Man. Dowiedzieliśmy się, jak wyglądać będą zbroje wykorzystywane przez Starka oraz jakie postaci dołączą do obsady tytułu. Szczegóły w rozwinięciu.

Komentarze: czytaj dalej...

bios

 
 
Daredevil [Matthew Murdock]
Daredevil [Matthew Murdock]

Matthew Murdock urodził się w biednej dzielnicy Nowego Jorku, Hell's Kitchen. Wychowywany ...

czytaj dalej...

twórca

 
 
Grant Morrison

Powyższy wstęp chyba najlepiej oddaje osobowość ekscentrycznego Szkota. Choć ...

czytaj dalej...

saleschart

 
 
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2018 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.