Avalon » Katalog postaci » Araña [Anya Corazon]

Araña [Anya Corazon]

Charakterystyka

Araña [Anya Corazon]
Prawdziwe imię i nazwisko:
Anya Sofia Corazon
Inne pseudonimy:
Arañita, Spider-Girl, The Hunter
Aktualny status:
Aktywna
Uniwersum:
616
Klasa:
Nadczłowiek
Narodowość:
Amerykanka
Debiut:
Amazing Fantasy vol. 2 #1 [2004]
Powiązania z grupami:
Avengers, Avengers Academy, Operation: Lightning Storm, Spider-Army, Spider Society, The Chosen, The Initiative, Warriors of the Great Web, Web Corps, Young Allies
Zdolności:

Supersiła, szybkość, wytrzymałość, zwinność i refleks. Zdolność do przyczepiania się do solidnych powierzchni. Możliwość produkowania organicznej sieci pająka. Ukrywając się w cieniu, staje się niewidoczna dla większości ludzkich oczu. Dawniej posiadała zdolność tworzenia podobnego do symbiotu obronnego egzoszkieletu, a jej ciało zamieszkiwał "The Spirit of the Hunter" wzmacniający dodatkowo jej zdolności w chwili największej potrzeby i wprowadzjący ją w "szał bersekera".

Opis:
Pierwotnie, Anya zawdzięczała swoje moce członkowi Spider Society, który wyczuwając w niej potencjał do stania się kolejnym Hunter of the Society, przeniósł na nią część swoich pajęczych mocy, za pomocą magicznych tatuaży. Z czasem jednak odkryła, iż nie jest prawdziwym Hunterem, a jej moce odeszły, w wyniku śmierci osoby, do której pierwotnie należały. Anya nadal jednak kontynuowała karierę super-bohaterki. Uzyskała identyczne moce pająka jak Spider-Man w czasie Spider-Island, dzięki działaniu machiny Jackala i zachowała je po jego zakończeniu.

Uczestniczył w numerach.

Sortuj po:
Serii
Dacie
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.