Avalon » Archiwum » Listopad 2007

Archiwum: Listopad 2007

Kategoria:
Wszystko
Serie regularne
Miniserie
Serie regularne zakończone
Miniserie zakończone
One-Shot
Annual
Sortuj:
Alfabetycznie
Chronologicznie
Pokaż:
Wszystko
Streszczenia
Ghost Rider Annual #1

wyd. 2007-11-14

Ghost Rider Annual #1
"The Eleventh Hour"
Scenariusz:
Stuart Moore;
Rysunki:
Ben Oliver;

Poznajcie Myster Eleven, potężnego gracza, który zajmuje specyficzne miejsce w walce pomiędzy Niebem i Piekłem. Jednak czy jest on aniołem, demonem czy kompletnie czymś innym? Ghost Rider i Lucyfer może postanowią to sprawdzić, o ile wyjdą żywi z epickiej walki w opuszczonym, zaśnieżonym parku rozrywki.

Iron Man: Director of S.H.I.E.L.D. Annual #1

wyd. 2007-11-21

Iron Man: Director of S.H.I.E.L.D. Annual #1
[bez tytułu]
Scenariusz:
Christos Gage;
Rysunki:
Harvey Tolibao;

S.H.I.E.L.D. ma problem, a jej imię brzmi Madame Hydra. Przywódczyni najbardziej zabójczej organizacji terrorystycznej na świecie jest też prawną władczynią odwiedzanego wiele razy przez Wolverine'a Madripooru. Nie mogąc zamknąć jej otwarcie, S.H.I.E.L.D. wysyła swego najlepszego człowieka, by zajął się nią w sekrecie. Jego imię? Stark... Tony Stark. Ale czy z zablokowanymi mocami Extremis i zbroją Iron Mana, która znajduje się na orbicie i używana jest tylko w przypadku wyjątkowych sytuacji, Dyrektor S.H.I.E.L.D. przeżyje, stawiając czoła przeciwnikom takim jak Bloodscream i Roughhouse, którzy osobiście prawie zabili Wolverine'a? Christos Gage i debiutujący w Marvelu Harvey Talibao przyniosą nam historię pełną akcji i szpiegostwa, która zmieni Madripoor na zawsze.

Moon Knight Annual #1

wyd. 2007-11-29

Moon Knight Annual #1
"Date Night"
Scenariusz:
Duane Swierczynski;
Rysunki:
Jefte Paolo;

Niektórzy ludzie udają sie do Nowego Jorku w poszukiwaniu rycerza w lśniącej zbroi. Albo chociaż ciepłego ciała, które może pomóc w czasie nudnych godzin. Uważaj, czego szukasz. Gorący pisarz nowel kryminalnych Duane Swierczynski i Jefte Paolo przedstawiają historię trzech kobiet, których życia przecinają się na dziwnych i śmiertelnych drogach, dwóch łowców, którzy polują na miejskich ulicach w nocy i jedno szokujące zakończenie, którego się nie spodziewasz. Nieważne, ile złych randek miałeś.

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.