Avalon » Serie komiksowe » Incredible Hulks » Incredible Hulks #625

Incredible Hulks #625

Incredible Hulks #625

"Planet Savage" - Conclusion

Postacie
Zapowiedź

Na niegościnnej planecie Sakaar, zmuszony do walki o przeżycie na arenie gladiatorów, Hulk zawarł Przymierze. Teraz, u boku swego syna Skaara i Ka-Zara, staje naprzeciw ostatecznej próby dla więzów Przymierza. Czy przyniosą one zgubę, czy odkupienie?

Streszczenie

Savage Land. Warbound chcą podążać za Hulkiem, którego uprowadził Miek. Jednak atak robali na Sakaarian odrywa ich od tego zamiaru. Po chwili walki robale padają. Ale to nie koniec starcia. Do akcji wkracza, kontrolowany przez Mieka, Hulk. Zielony powala syna i bierze zamach mieczem - jego celem są Sakaarianie. W ostatniej chwili Miek powstrzymuje Hulka, który w duszy cieszył się z walki. Zdrajca Warbound zaskakuje przeciwników prosząc ich o pomoc. 

Miek opowiada jak niemal cała jego rasa została wymordowana. Widział jak umiera ostatnia królowa. Myślał, iż będzie ostatnim przedstawicielem swojego gatunku. Jednak na Ziemi stało się coś nieoczekiwanego - zmienił płeć. Mógł wydać na świat potomstwo. Coś jednak dzieje się złego, bowiem młode umierają. Dlatego porywał Sakaarian, chciał żeby młode przetrwały w ich ciałach, ale to też nie skutkowało. Dopiero młode z ciała Hulka przeżyły. 

Zielony po ataku wściekł się, co oznacza iż stał się silniejszy. Młode w ciele Hulka zginą. Chyba, że Warbound mu pomoże. Miek nie ma zamiaru przepraszać za to kim jest i co zrobił. O dziwo, znajduje zrozumienie wśród byłych towarzyszy. Ale nie u Hulka. Zielony odzyskuje kontrolę nad swoim ciałem. Powala Mieka i wydziera sobie z piersi jego dzieci. Chce je zmiażdżyć. W ostatniej chwili ratuje je Skaar. Syn Hulka pozwala młodym zagnieździć się we własnym ciele. Miek chce, by Skaar zabił ojca, nie zważa przy tym na własne młode. Hulk wkracza do walki, zadaje potężny cios, który odrzuca zdrajcę. Zielony podąża za Miekiem, którego cios wbił w górę. Banner próbuje uratować byłego towarzysza, ale ten spada w rozpadlinę, zostaje przysypany stertą kamieni i ginie.

Później. Sakaarianie i Warbound świętują, a Skaar oddala się od wszystkich, chroniąc młode. Hulk nie podziela radości świętujących i odchodzi z Savage Landu.

Autor: redevil

Galeria numeru

Incredible Hulks #625 Incredible Hulks #625 Incredible Hulks #625 Incredible Hulks #625 Incredible Hulks #625 Incredible Hulks #625 Incredible Hulks #625 Incredible Hulks #625

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.