Avalon » Serie komiksowe » American Dream » American Dream #5

American Dream #5

American Dream #5

"The Dream and the Nightmare"

Postacie
Zapowiedź

Numer pełen akcji - American Dream musi zmierzyć się z całą zgrają potężnych wrogów. Gościnnie: nowa generacja Avengers!

Cytat

Silikong (o przemowie American Dream): "A speech like that belongs on Youtube. Pity I didn't record it."

Streszczenie

American Dream musi jednocześnie walczyć z powiększonym Silikongiem, Red Queen, Ion Manem, najemnikami i kryształowymi potworami oraz ochraniać Marco, który przybiegł jej pomóc. Odsiecz w postaci Avengers, którzy natrafili na jej ślad, natrafia na grupę kryształowych potworów atakujących imigrantów i wdaje się w walkę z nimi. American Dream sama pokonuje więc Ion Mana i najemników, a następnie Red Queen, której bezskutecznie stara się wyjaśnić, że nie powinna kalać pamięci rodziców będąc tym, z czym walczyli. Tymczasem Silikong łapie Macro i grozi, że go zmiażdży.

Avengers jakoś przedzierają się przez potwory. Gorzej sprawa ma się w siedzibie NSF, gdzie jeden potwór okłada całą ochronę.

American Dream proponuje Silikonowi pojedynek, bez udziału żadnego wsparcia. On się zgadza i wypuszcza Marco. W czasie walki dziewczynie udaje się zranić go tarczą, on jednak bardziej skupia się na porównywaniu ich oddania dla swoich zawodów. Nagle robi dziurę do pomieszczenia kontroli potworów. American Dream niszczy je i sprawia, że stwory zamierają. Potem włazi Silikonowi na głowę i wbiją w nią tarczę. Grozi, że zabije go, wbijając ją głębiej i robi to na tak przekonująco, że bandyta poddaje się. Avengers tymczasem rozbrajają najemników.

Tydzień później. Shanon i Kevin podsumowują koniec afery. Silikong został aresztowany, Hill obiecała przywrócić kryształowym stworom ludzką postać, nielegalni imigranci dostali obywatelstwo w zamian za milczenie, a Marco i Sophina biorą ślub, na który zostały zaproszone też Shanon i oficer Grafton.

Autor: Demogorgon

Galeria numeru

American Dream #5 American Dream #5

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.