Avalon » Serie komiksowe » Spider-Man: With Great Power... » Spider-Man: With Great Power... #4

Spider-Man: With Great Power... #4

Postacie
Zapowiedź

"Peter Parker Superstar kontra uroki sławy i chwały, epizod IV". Za enigmatycznie? A wolicie "Marvel daje tę samą formułkę zapowiedzi, jeno w inne słowa ubraną: dramat (piszącego ten tekst, krótki-a-uroczy) w pięciu aktach. Akt IV"? No, to nie marudzić.

Cytat

Pijany Spidey do Tiffany: "Y'know... You're not bad-looking for a woman of your age..."

Streszczenie

Peter wraz z Liz i wujkiem Benem obserwują walkę Fantastic Four z gigantycznym potworem. W pewnym momencie chłopak dostrzega pod gruzem pijanego mężczyznę. Prosi wuja, by odwiózł Liz, sam zaś chce pomóc przygniecionemu. Przez chwilę się waha, a w międzyczasie zjawia się obok nich Thing. Razem oswabadzają mężczyznę, ten jednak zaraz potem umiera na ich oczach. Thing próbuje pocieszać Petera, ten jednak krzyczy, by zostawić go w spokoju, i ucieka.

Trochę później chłopak rozmawia o zdarzeniu z wujkiem, który tłumaczy mu, że pomoc ofiarom potwora nie należała do jego obowiązków. Tak czy inaczej, Ben jest z niego dumny.

W szkole Pete słyszy od Liz, że wróciła do Flasha. Zakłada więc kostium i udaje się na imprezę z Tiffany. Tam upija się, lądując później w mieszkaniu kobiety. W dalszym ciągu pijany, opowiada jej o sytuacji z potworem, po czym zasypia na podłodze. Po chwili do mieszkania Tiff przychodzą ludzie ze stajni wrestlingowej. Włączają telewizor, pokazując chłopakowi J. Jonaha Jamesona, opowiadającego o tym, jak jego reporter widział jak Spidey z jakąś dziewczyną obserwował walkę FF z potworem. Szefowie oznajmiają, że żeby zatrzeć to złe wrażenie, Spider-Man musi zostać bohaterem.

Autor: Jaro

Galeria numeru

Spider-Man: With Great Power... #4 Spider-Man: With Great Power... #4

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.