Avalon » Serie komiksowe » Punisher: In The Blood » Punisher: In The Blood #4

Punisher: In The Blood #4

Punisher: In The Blood #4

"In The Blood" Part 4

Postacie
Zapowiedź

Kto jest najpiękniejszą, ubraną w skórę ofiarą romantycznie powiązaną z braćmi Jigsaw? Odpowiedz wyskoczy z krzaków i kopnie Franka tak mocno, że na pewno to poczuje. Ta odpowiedź przeora mu mózg. Dotychczas Punisher łamał wszystkich, ale jego nikt nie złamał. Walczył dalej. Ale to już się skończyło. Po ostatecznej zemście braci Jigsaw Punisher nigdy nie dojdzie do siebie.

Streszczenie

Obaj Jigsaw organizują z Marią małą orgietkę przed kamerą. Wszystko ogląda Frank, przykuty do ściany swojej celi.

Kilka dni później, Billy ćwiczy ze swoim synem rzuty piłką baseballową na dachu budynku. Rozmawiają o więźniu, Henry nie zgadza się na jego śmierć, ale  Jigsaw nie widzi innego rozwiązania. W przeciwnym razie to on zabije ich. Z nim się nie da rozmawiać. Obiecuje synowi, że ostateczna decyzja będzie należeć do niego.

Obaj Jigsaw włączają monitor w celi Franka, chcąc z nim porozmawiać. Zaczynają mu wmawiać, że to  przez niego wszystkie bliskie mu osoby giną. Przepraszają też, że nieustannie puszczają mu nagranie z orgii. Aby zagęścić atmosferę, zamykają z nim w celi Micro i wrzucają tam nóż. Frank używa nitki ze swojego stroju, by go zdobyć. W międzyczasie Microchip próbuje go zagadać - miał nadzieję, że wskrzeszenie ich bliskich uszczęśliwi jego współwięźnia. Naprawdę w to wierzył. Przeprasza za śmierć Bridge'a. Ostatecznie nie wytrzymuje i zaczyna krzyczeć na bohatera, że zabił mu syna. Opowiada, jakie to uczucie zostać wskrzeszonym i gwarantuje, że Maria i dzieciaki czułyby się tak samo. Frank bez słowa uwalnia się z kajdan, podchodzi do byłego przyjaciela i podrzyna mu gardło. Wszystko oglądają na monitorze Henry z ojcem. Billy opowiada chłopakowi, co Punisher zrobił ze swoją wskrzeszoną rodziną. Jigsaw dostaje wiadomość od Stuarta i wychodzi.
Obaj spotykają się na korytarzu. Stu chce, aby przystąpić do finału. Trzeba zabić Franka i chłopaka. Jigsaw nie chce być poganiany i próbuje przegadać wspólnika. Ten jednak się nie daje i odchodzi.

Henry kontaktuje się z Punisherem poprzez słuchawkę w jego uchu. Otwiera mu drzwi. Uważa, że obaj są w coś wrabiani i chce współpracować. Chłopak słyszał rozmowę Jigsawa i Stuarta, więc wie, że obaj mają zginąć. Przekazuje mu planu budynku i prowadzi najprostszą drogą na schody. Niestety, czeka tam na niego Maria z miotaczem ognia. Ma pretensje do męża, wie co robił, gdy była martwa i co zrobił z nią po wskrzeszeniu. Stara się wzbudzić w nim jak największe poczucie winy. Zrezygnowany Frank zdaje się na jej łaskę. W tym samym czasie Henry zdaje sobie sprawę, że to nie Maria, a  zabójczyni, którą Punisher kiedyś podpalił. Cały sabotaż odkrywa Clarke. Podchodzi do chłopaka z brzytwą. Castle rzuca się na napastniczkę, powala ją i zabija za pomocą noża. Stuart zaczyna powoli kaleczyć chłopaka. Kiedy ma zamiar to skończyć, ktoś wbija mu nuż w plecy. To Jigsaw. Po chwili szaleniec dobija go, strzelając z pistoletu. Teraz będzie potrzebował nowego wspólnika z pokiereszowaną twarzą. Wybór pada na jego syna.

Korekta: Morganka

Autor: Spell

Galeria numeru

Punisher: In The Blood #4 Punisher: In The Blood #4 Punisher: In The Blood #4 Punisher: In The Blood #4 Punisher: In The Blood #4 Punisher: In The Blood #4 Punisher: In The Blood #4

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.