Avalon » Serie komiksowe » The Punisher vol. 6 » The Punisher vol. 6 #3

The Punisher vol. 6 #3

Postacie
Zapowiedź

• Frank odkrywa nową broń gangu Dos Sols.
• Atak na obóz gangu idzie zupełnie niezgodnie z planem.

Streszczenie

Punisher zostaje zaatakowany przez Electro, który nie zwraca uwagi na cywilów znajdujących się w otaczających samochodach. Castle unika kolejnych ciosów, ratując w międzyczasie paru ludzi. Wiedząc, że nie jest w stanie wygrać, ucieka. 

Później. Frank opowiada Tuggsowi co się wydarzyło kilka godzin wcześniej i z czym mają do czynienia. Castle wciąż jest jednak pewien, że oprócz Electro, kartel ma w zanadrzu broń chemiczną, którą muszą jak najszybciej odnaleźć.

Tymczasem trójka Howling Commandos przegląda miejsce walki Electro z Punisherem, jednocześnie wyszukując w bazie danych kilka informacji na temat Tuggsa.

Później. Guillermo Del Sol, szef kartelu, jest wściekły na Electro za jego pokaz na autostradzie. Ma nadzieję, że nie narazi to ich misji. Wskazuje przy tym na grupę mężczyzn pakujących w pudła broń chemiczną.

W tym samym czasie Punisher przesłuchuje Ruiza, który do tej pory był jego źródłem wiedzy o kartelu. Mocno pobity mężczyzna w końcu postanawia mówić. Nie ma on jednak pełnej odpowiedzi na pytanie Franka, a jedynie adres miejsca, w którym ten może je znaleźć. Zapewnia przy tym, że mają doczynienia z czymś naprawdę wielkim.

Później. Punisher przygląda się z dachu budynku pracom w jego wnętrzu. Szybko orientuje się, że nie jest sam. Zabija kolejnych członków kartelu, po czym przenosi się z dachu na powierzchnię, gdzie likwiduje następnych przestępców. Od tych którzy są jedynie ranni, próbuje wydobyć miejsce pobytu ich szefa. Niestety zostaje zaatakowany przez Electro, który obiecuje doprowadzić go prosto do Del Sola.  

Autor: Rodzyn

Galeria numeru

The Punisher vol. 6 #3 The Punisher vol. 6 #3 The Punisher vol. 6 #3 The Punisher vol. 6 #3 The Punisher vol. 6 #3 The Punisher vol. 6 #3 The Punisher vol. 6 #3

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.