Avalon » Serie komiksowe » Punisher: In The Blood » Punisher: In The Blood #3

Punisher: In The Blood #3

Punisher: In The Blood #3

"In The Blood" Part 3

Postacie
Zapowiedź

Kawałki planu braci Jigsaw zaczynają układać się w całość. Frank Castle szaleje na ulicach miasta z powodu tego, że jedyna osobą, którą kochał, poluje na niego. Postanawia zabić wszystkich, których uważa za odpowiedzialnych za ostatnie zamachy na jego życie: Microchipa, Stuarta Clarke'a i Henry'ego Russo. Szczęśliwie Jigsaw zebrał ich wszystkich razem, aby pokazać swojemu synowi Henry'emu jeden przerażający fakt: Frank zabija każdego, kto się do niego zbliży. Czy uda się mu dotrzeć do Franka, zanim zostanie jego kolejną ofiarą?

Streszczenie

Frank budzi się rano. Wciąż męczy go sprawa spalenia jego wskrzeszonej rodziny i pojawienie się jego żony. Stara się skupić, wie że musi dostać swoich wrogów.

Ci śledzą w swoim apartamencie i śledzą ostatnie ruchy swojego przeciwnika. Punisher jest zmęczony i wygląda na zdekoncentrowanego. Wciągnięcie do gry jego rodziny, a zwłaszcza żony, wstrząsnęło nim. Stuart chce, aby rozpocząć główną grę. Dodatkowo wymuszą na Billym obietnicę, że nie zawaha się poświecić swojego syna. Po burzliwej dyskusji Jigsaw zaczyna dobierać się do Marii.

Wszystkie ślady braci Jigsaw prowadzą do Rosjan. Frank wchodzi do baru, w którym przesiaduje szef ruskiej mafii ze swoją ochroną. Zamawia wódkę, po czym podchodzi do swojego celu. Żąda informacji na temat tego, dla kogo pracują. Ochrona rzuca się na niego, ale nie mają szans. Castle wraca do swojego pytania. Po chwili jego rozmówca rzuca mu w twarz, że jego pracodawca gzi się z jego żoną. W nagrodę dostaje kulę w oko. Jeden z gangsterów próbuje uciekać. Punisher rusza w pogoń. Jego ofiara ucieka przez tylne drzwi do jakiegoś budynku. To melina przestępców. Wbiega po schodach, gdzie znajduje się chłodnia, tam czeka na niego komitet powitalny. Frank szybko traci broń, ale świetnie radzi sobie także w walce wręcz. Ładunek wybuchowy kończy zabawę. Teraz może przesłuchać swoją ofiarę.

Jigsaw dostaje informację o włamaniu do ich budynku. Nie przejmuje się i wchodzi do strzeżonego pokoju, w którym pracuje jego syn. Przyniósł mu kanapkę. Henry nie rozumie, dlaczego Frank na niego poluje. Billy odpiera, że to z powodu tego, kim jest jego ojciec. Chłopak rozumie, że jeśli Castle znajdzie ich razem, to nie będzie miał dla niego litości. Russo obiecuje, że do tego nie dopuści. Zakończą to szybko, ponieważ Punisher jest już w budynku. Frank wchodzi po schodach. Cicho i systematycznie eliminuje ochronę. W końcu dociera do najbardziej strzeżonych drzwi. Kiedy je otwiera spotyka Henry'ego. Castle chce wiedzieć, dlaczego. Chłopak nie wierzy, że bohater chce go zabić. Inaczej już dawno pociągnął by za spust. Henry poświęcił dla przyjaciela wszystko, a ten odpłacał jedynie kopaniem go. Nie pozwoli się zabić. Naciska guzik, przez co Frank zostaje porażony prądem. Ostatnie przebłyski świadomości pozwalają mu zobaczyć, jak do chłopaka podchodzi ojciec i dziękuje mu. Dołącza do nich także Stuart.

Autor: Spell

Galeria numeru

Punisher: In The Blood #3 Punisher: In The Blood #3 Punisher: In The Blood #3 Punisher: In The Blood #3 Punisher: In The Blood #3 Punisher: In The Blood #3 Punisher: In The Blood #3 Punisher: In The Blood #3

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.