Avalon » Serie komiksowe » Marvel Zombies 3 » Marvel Zombies 3 #3

Marvel Zombies 3 #3

Marvel Zombies 3 #3

Part 3

Postacie
Zapowiedź

Epicki pojedynek Zombie z Robotem trwa! Czy Machine Man uratuje świat Marvela przed inwazją hordy potworów?

Cytat

Machine Man: "God help me. I have no stomach and I must barf."

Streszczenie

Ziemia 616. Zombie Morbius wyjaśnia swojemu pobitemu i podłączonemu do antykoagulantu odpowiednikowi, że głód działa na niego trochę inaczej, ale gdyby nie potrzebował świeżego mózgu do skończenia obliczeń, zżarłby go na miejscu. Nagle dostaje informację, że ma stawić się w sali obrad - A.R.M.O.R. dogadało się z Inicjatywą w sprawie zaszczepienia wszystkich zarejestrowanych superbohaterów. O mało się nie wygaduje, że tak naprawdę zostaną oni zainfekowani.

Świat Marvel Zombies. Jocasta czeka na Aarona, gdy nagle ma halucynacje - widzi Wasp, która obraża ją i śmieje się, że nikt po nią nie przyjdzie - ludzie zdali sobie sprawę, że jest tylko jej podróbką i nigdy nie będzie prawdziwa. W końcu iluzja doprowadza Jocastę do łez.

Aaron dokonuje pogromu wśród zombie. Dopiero Gorgon na chwilę go spowalnia, stąpnięciem tworząc szczelinę, przez którą ten spada do piwnicy. Tam natyka się na zombie Doctora Strange'a siedzącego przed portalem, w którym widzi kwatery A.R.M.O.R.. Kingpin wyjaśnia mu, że zgniły mózg Stephena pamięta wciąż czar pozwalający podglądać alternatywne rzeczywistości. Dzięki niemu odnaleźli Ziemię 616, dowiedzieli się o A.R.M.O.R., nexusie rzeczywistości oraz Inicjatywie. Bojąc się, że tak wielka armia superbohaterów mogłaby zatrzymać bezpośredni atak, wysłali Morbiusa, aby zastąpił swojego odpowiednika w A.R.M.O.R., a potem Deadpoola, aby wywołał panikę i sprowokował ich do szukania leku. Z próbkami krwi, które ma Jokasta, ich agent zdoła sfałszować antidotum, ukryć pod jego postacią wirusa i zarazić wszystkich członków Inicjatywy, a ewangelia głodu obejmie kolejny świat. Aaron cieszy się, że będąc żywym trupem Fisk nie przestał być na tyle głupi, aby wyjawić cały swój plan w monologu, gdy znów zostaje zaatakowany. Zabija Meduzę i Ghost Ridera, ale nie może połączyć się z Jocastą, bo zombie Vision zakłóca sygnały radiowe. Wobec tego wsiada na motocykl Ghost Ridera i odjeżdża, wysadzając kryjówkę truposzy. Obdarzone superszybkością zombie ścigają go. Gdy jest już niedaleko Central Parku, jeden z nich wpada mu pod koła - motocykl przewraca się i eksploduje.

Ziemia 616. Agentka A.R.M.O.R. znalazła błędy w wyliczeniach Morbiusa i puka do jego kwatery, aby to wyjaśnić. Ponieważ zastaje drzwi otwarte, wchodzi i widzi Michaela w opłakanym stanie. Ten próbuje ją ostrzec, ale jest za późno - zombie Morbius zachodzi ją od tyłu, gryzie i wyrzuca z kwatery wprost na innego agenta, który zostaje pierwszą ofiarą nowej nieumarłej. Kilka minut później cała armia zombie zajmuje kolejne obszary Hollow, pożerając wszystko na swojej drodze. Przerażona Jennifer Kale patrzy na to z izolatki.

Świat Marvel Zombies. Portal przybył po Jocastę, która widząc wybuch w oddali uznała, że Stack zginął. Robotka wraca z nim do swojego świata. Kilka kilometrów dalej Aaron, albo raczej to, co z niego zostało, ostatkiem sił wymawia jej imię.

Autor: Demogorgon

Galeria numeru

Marvel Zombies 3 #3 Marvel Zombies 3 #3

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.