Avalon » Serie komiksowe » Fusion » Fusion #3

Fusion #3

Fusion #3

"Gods & Monsters" - part 3

Postacie
Streszczenie

Góra Thunderboltów. Norman Osborn każe strażnikom strzelać do sobowtóra Ripclawa połączonego z symbiontem Venoma, który przed chwilą połknął Iron Mana. Stwór odtrąca żołnierzy na bok, więc Bearclaw rzuca się na niego.

Hangar. Velocity słyszy krzyk Ripclawa i rusza mu na pomoc. Ms. Marvel przypomina Cyberforce, że mieli pozostać w Quinjecie. Moonstone otrzymuje wiadomość, że Osborn ma kłopoty, a kiedy zauważa Carin, każe Radioactive Manowi i Penance'owi ją powstrzymać. Chen i Baldwin strzelają do dziewczyny, a w odpowiedzi Heatwave atakuje Thunderboltów. Danvers każe Cyberforce zaprzestań działań, ale Cyblade nie chce pozostawić Ripclawa samego. Carol decyduje, że Iron Man również ma kłopoty i decyduje, że obie grupy pomogą swoim przywódcom, ale najpierw muszą przebić się przez Thunderboltów. Rozpoczyna się wyrównana walka, którą przerywa przebicie się przez podłogę hybrydy połączonej z symbiontem.

Gdzie indziej. Ellis Baker budzi się w celi i zauważa leżącego obok Maca Gargana. Wychodzi na zewnątrz, gdzie jest świadkiem bitwy trzech drużyn z wielkim stworem. Ripclaw rzuca się na przeciwnika, rozrywa mu brzuch i uwalnia Iron Mana. Wykorzystując swoje zdolności Ellis łączy się z umysłem hybrydy, poznaje jego historię, dowiaduje się o jego związku z Bearclawem i obecnym połączeniu z symbiontem, dzięki czemu wpada na pomysł pokonania potwora. Wiedząc, że kluczem do zwycięstwa jest Gargan, próbuje go obudzić, ale bez powodzenia. Kopiuje więc więź Maca i symbiontu, dzięki czemu ten oddziela się od sobowtóra i wraca do swojego nosiciela. Wykorzystując osłabienie hybrydy wszyscy bohaterowie strzelają czym tylko mogą w przeciwnika i niszczą go.

Long Island, później. Avengers odstawiają Cyberforce do ich latarni. Ripclaw dziękuje Iron Manowi za wydostanie jego drużyny z Góry Thunderboltów i ochronę przed Osbornem, który chciał ich zatrzymać jako niezarejestrowanych. Tony mówi, że zawsze chętnie zdenerwuje Normana, ale obawia się, że jeżeli Thunderbolci drugi raz wpadną na trop Cyberforce, nie będzie mógł im pomóc.

Góra Thunderboltów. Osborn jest wściekły z powodu zniszczeń jego bazy i braku jakiegokolwiek pożytku z bitwy, która się tu odbyła. Moonstone przynosi mu fragment zniszczonego sobowtóra Ripclawa, który znaleziono wśród gruzów. Norman zabiera go do swojego gabinetu, gdzie komunikuje się z Jamesem Morningstarem. Mówi mu o bio-technologii, która weszła w jego posiadanie i pyta się, czy jest nią zainteresowany.

Coyote Springs, Kolorado. Uciekłszy z Góry Thunderboltów, Ellis Baker kontynuuje swoją wędrówkę po Stanach Zjednoczonych.

Autor: Ozz

Galeria numeru

Fusion #3

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.