Avalon » Serie komiksowe » World War Hulks: Spider-Man vs. Thor » World War Hulks: Spider-Man vs. Thor #2

World War Hulks: Spider-Man vs. Thor #2

Postacie
Zapowiedź

Jedna z ostatnich bitew tuż przed zakończeniem wojny, a wszystko w ramach World War Hulks. Gamma Gromowładny oraz zmutowany Pająk rozdzierają stolicę na strzępy i obracają wszystko dookoła w perzynę. Lecz czy uda mi się poskromić swoje miażdżące żądze, nim naprawdę będzie za późno?

Cytat

Mighty Thorr: "What now?"
Angry Spider-Thing: "Er... Smash?"
Mighty Thorr: "Yes, Smash."

Streszczenie

Waszyngton, muzeum niedaleko Kapitolu. Zhulkowaceni Thor i Spider-Man tłuką się w najlepsze. Pierwszy stara się udowodnić swojemu adwersarzowi, że jest silniejszy, a drugi w odpowiedzi imputuje, że jest zabawniejszy. Obydwóch wciąż dręczyły wspomnienia z młodości, które tylko podsycały ich agresję. W końcu jednak, jak to się można było spodziewać, Gromowładny wgniótł Pająka w ziemię. Lecz kiedy zamachnął się swoim młotem, aby zadać ostateczny cios, nagle Mjolnir uznał, że Thor nie jest godzien go dzierżyć i opadł na podłogę.

Tymczasem w muzeum pojawił się oddział AIMarines i rozpoczął rozwałkę bezcennych eksponatów. Spider-Man wykorzystał moment, że Thor akurat bezskutecznie siłował się ze swoim własnym młotem i wyruszył im na spotkanie. Jednak było ich zbyt wielu, żeby mógł w pojedynkę sobie poradzić. Na szczęście dla niego Thor w końcu zrozumiał, że jego dotychczasowe postępowanie było złe i poziom agresji opadł. Wreszcie odzyskał on kontrolę nad Mjolnirem i ruszył na pomoc Pająkowi. Wspólnymi siłami pokonali AIMarines i uratowali z muzeum, co się dało. Po czym powrócili na ulice Waszyngtonu i już ramię w ramię kontynuowali walkę ze zhulkowaconymi żołnierzami Intelligencii.


"Personal Wreckage" - part 2

Postacie:
* Icehulk, Hulklops

Waszyngton, niedaleko Kapitolu. Cyclops i Iceman wymieniają się ciosami, jak to już nie raz w przeszłości robili, kiedy ich zupełnie różne charaktery dawały o sobie znać. Lecz tym razem napompowani gamma mocą w ogóle się nie oszczędzają. Ale jak to bywało w przeszłości, tak i teraz w końcu się pogodzili i rozeszli w spokoju. I mimo wszystkiego żaden z nich nie miał zamiaru się zmieniać.

Autor: Black Bolt

Galeria numeru

World War Hulks: Spider-Man vs. Thor #2 World War Hulks: Spider-Man vs. Thor #2

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.