Avalon » Serie komiksowe » Marvel Zombies 3 » Marvel Zombies 3 #1

Marvel Zombies 3 #1

Postacie
Zapowiedź

Wygłodniałe hordy Marvel Zombies atakują Uniwersum Marvela! Gdy nieumarli dostają się do MU poprzez Nexus Rzeczywistości Man-Thinga, cała Floryda objęta zostaje kwarantanną. Czas na znalezienie lekarstwa upływa, w związku z czym Inicjatywa wysyła niespodziewaną grupę prosto do Zombieverse w poszukiwaniu jednego przedmiotu, którego potrzebują, aby ocalić swój świat.

Cytat

Machine Man: "I'd heard rumors of an agency so top-secret it made S.W.O.R.D. look like S.H.I.E.L.D., and made S.H.I.E.L.D. look like the Post Office."

Streszczenie

Ziemia 616. Citrusville, Floryda. Command, stanowa drużyna Inicjatywy odebrała zgłoszenie o agresywnej grupie ludzi na pobliskich bagnach. Na miejscu zastają coś o wiele gorszego - inteligentne zombie pod wodzą Deadpoola. Szybka bitwa przynosi tragiczne efekty - choć wszystkie trupy zostają zniszczone, Conquistador został rozerwany na strzępy, ranna Jeniffer Kale nie może używać magii, pogryziony Aquarian musi poddać się hibernacji, aby zwalczyć wirus, a Siege został zarażony i łamie Jenny nogę. Na jej szczęście, jego własny pancerz rozpoznaje go jako zombie i dokonuje likwidacji. Teren zostaje objęty kwarantanną przez A.R.M.O.R., a zombie które im uciekły są niszczone przez Man-Thinga.

 

Hollow - podziemna baza A.R.M.O.R.. Dyrektor Charles Little Sky i Morbius dyskutują na temat zagrożenia. Według wyliczeń wampira, jeżeli choć jeden nosiciel trafi na zamieszkane obszary, w ciągu doby zarażony zostanie cały kontynent. Do tego wirus za najlepszych nosicieli upodobał sobie nadludzi. Chwilę potem Charles wita nowego gościa w bazie - Machine Mana. Aaron zostaje szybko oprowadzony i zaznajomiony z misją agencji. Istnieją trzy rodzaje rzeczywistości alternatywnych - równoległe, które nie wchodzą w kontakt z tą, prostopadłe, które przecinają się z nią tylko w jednym punkcie i falowe, które robią to częściej. A.R.M.O.R. to międzynarodowa agencja, która pilnuje dwóch ostatnich grup. Najczęściej do kontaktu dochodzi poprzez Nexus Rzeczywistości na Florydzie. Teraz przedarł się przez niego gość z rzeczywistości zamieszkałej przez super-zombie. Na wypadek, gdyby rozniósł już zarazę, lub mieli za nim przyjść koledzy, chcą, aby Aaron udał się do świata zombie i zdobył próbkę ludzkiej krwi, niezbędną do stworzenia szczepionki. Stack nie ma zamiaru iść na taka misję, ale nagle w drzwiach staje Jocasta - dawna miłość Aarona, co do której był pewien, że nie żyje [Marvel Two-in-One #92-93 - Demo]. Słysząc, że chcą wysłać ją na tę misję, Stack natychmiast zmienia zdanie. Charles przenosi oboje to świata Marvel Zombies.

 

Morbius nie umie dostać się do swojej kwatery, wiec strażnik mu pomaga i radzi, aby zapamiętał hasło. W środku zombie Michael mówi swojemu więźniowi - Morbiusowi z tego świata, że wszystko idzie zgodnie z planem.

Autor: Demogorgon

Galeria numeru

Marvel Zombies 3 #1 Marvel Zombies 3 #1

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.