Avalon » Serie komiksowe » Hawkeye vol. 4 Annual » Hawkeye vol. 4 Annual #1

Hawkeye vol. 4 Annual #1

Hawkeye vol. 4 Annual #1

"West Coast Avenger"

Postacie
Zapowiedź

• Kate Bishop udaje się na zachodnie wybrzeże, by uciec od Nowego Jorku, Clinta, życia... ale nie kłopotów.
• Madame Masque już tam jest.
• Kim jest Kate Bishop? Dowiedzcie się, razem z samą zainteresowaną.

Streszczenie

Kate mówi jedzącemu płatki Clintowi, że wyjeżdża na pewien czas z miasta. Mężczyzna zbytnio się tym jednak nie przejmuje, co złości dziewczynę. Jedyne na co stać Bartona, to parę niemiłych słów. Kiedy Kate w końcu opuszcza mieszkanie, woła za sobą Lucky'ego, który poszłusznie idzie za nią.

W tym samym czasie, Madame Masque uzyskuje informacje o pojedyńczej rezerwacji Kate w Los Angeles, co pozwala jej doradcy Bentley'owi, sądzić iż dziewczyna udała się w samotną podróż. Dzięki temu uda im się wyeliminować przynajmniej jednego Hawkeye'a sprawiającego problemy.

Później. Kate zjawia się w hotelu, w którym złożyła rezerwacje. Niestety, jej karta została zablokowana, co nie pozwala na ukończenie tranzakcji. 

Wcześniej. Kate odwiedza ojca i jego nowo poślubioną żonę. Dziewczyna prosi o małą pomoc w związku z jej obecną sytuacją, czyli rozstaniem z Clintem. Mężczyzna nie zwraca jednak uwagi na jej problemy i jednyne o czym mówi to jego małżonka i planowana podróż jachtem dookoła świata, na którą zaprasza córkę. Dziewczyna wścieka się i mówi ojcu, że nie ma zamiaru nigdzie z nim jechać. Woli spędzić trochę czasu na osobności. Gdy kończy swój monolog, wychodzi. 

Teraz. Kate siedzi na leżaku przy basenie, gdzie obsługa hotelowa pozwoliła jej zostać do czasu wyjaśnienia sprawy. W tym samym czasie, Kierownik otrzymuje polecenie od Bentley'a, by zniszczyć kartę, a podwładnym rozkazać zająć się jej bagażem. Kate szybko orientuje się, co się dzieje, gdy Lucky zaczyna biec w kierunku jej auta, przez co przerywa rozmowę z dopiero co poznaną Whitney Frost, która zrobiła na niej niesamowite wrażenie. Wraz z kobietą biegną za psem, by odkryć, że jej samochód jej holowany, a bagaże przeszukiwane przez boyów hotelowych. Gdy tylko ją zauważają, uciekają. Na miejscu pojawia się kierownik, który informuje ją o zniszczeniu karty na prośbę banku. Dziewczyna jest wściekła na jego pracowników, ten jednak zapewnia, że to są byli to członkowie lokalnego gangu o dość specyficznym ubiorze i nie ma z nimi nic wspólnego.

W związku z zaistniałą sytuacją, Whitney postanawia pomóc Kate i po krótkiej rozmowie w jednym z barów udają się do jej domu. W międzyczasie dziewczyna orientuje się, że kobieta która jej pomaga to tak naprawdę Madame Masque, nie wie jednak jak to rozegrać. 

Później. Kate siada do kolacji. Tymczasem Madame Masque wsypuje coś do jej kieliszka, którego zawartość dziewczyna dyskretnie wylewa, zauważając, że powoduje on uschnięcie podlanej rośliny. Wiedząc z kim ma do czynienia, udaje zmęczoną i idzie do swojego pokoju. Gdy Whitney ją opuszcza, ucieka. Trafia do garażu, w którym odnajdyje swoje rzeczy i auto. Kiedy wydostaje się z pomieszcenia, na zewnątrz czeka już na nią Madame Masque z grupą boyi hotelowych. Mimo problemów, udaje jej się uciec.

Później. Kate umawia się na rozmowę o pracę z dwoma kobietami, które po jej energicznej mowie są gotowe pozwolić jej zaopiekować się ich domem oraz kotem na czas ich nieobecności. W ten sposób dziewczyna znajduje dach nad głową w Los Angeles i ma zamiar spędzić tam najbliższy czas.

Autor: Rodzyn

Galeria numeru

Hawkeye vol. 4 Annual #1 Hawkeye vol. 4 Annual #1

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.